Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.6. 2012 11:21

Leoš Mareš přišel o psa, dozvěděl se o tom v přímém přenosu Evropy 2

Leoš Mareš
Zdroj: Mediafax

Přímo ve včerejším vysílání rádia Evropa 2 se Leoš Mareš dozvěděl, kde je jeho ztracený pes. Zpráva posluchače ale moderátora nepotěšila, jeho malý chrt byl bohužel mrtvý.

"Další pokus, jak využít velké rádio Evropa 2, a věc, která tady ještě nebyla. Zkoušíme najít psa. V noci se v Jinonicích ztratil italský chrtík, osmiměsíční. A kdyby náhodou Evropa 2 způsobila, že by se i tahle věc vyřešila, tak bych poklekl,“ vzkázal v dnešním ranním vysílání Leoš Mareš posluchačům, aniž by prozradil, že zmíněný pes patří jeho synům.

 

"Je mu osm měsíců, je malej a nemá rád chlad, takže může být kdekoliv. Představuju si, jak se teď asi musí cejtit. Má strašnej hlad, je mu zima a je v totální nepohodě,“ pokračoval v popisu ztraceného psíka a podle pohnutého tónu hlasu všem muselo být jasné, že k němu musí mít Leoš blízký vztah.

 

Po tom, co Leoš s Lucií Šilhánovou a Patrikem Hezuckým sdělili posluchačům mailovou adresu a číslo do studia, netrvalo dlouho a telefon zazvonil: "Dobrý den, Pavel u telefonu. Prosím vás, ten pes je přejetej vedle metra Butovice a leží na silnici.“ "Ne…ne..,“ hlesl Leoš a nálada ve studiu znatelně ochladla.

 

Posluchač ještě přiblížil, kde přesně psa viděl a Leoš se smutným hlasem ujišťoval, že je to skutečně pravda. A bohužel se opravdu nejednalo o hloupý žert. Zpráva ho tolik zasáhla proto, že se jednalo o štěně, které svým dětem s manželkou Monikou pořídili jen před několika týdny.

 

Leoš Mareš
Zdroj: Mediafax

 

Po telefonátu Leoš vyrazil na popsané místo a poté hned odjel tuto smutnou zprávu sdělit dětem. Zbytek vysílání už museli odmoderovat Lucie s Patrikem sami, zničený Leoš už se k mikrofonu v dnešním vysílání nevrátil…


Emotivní vstup z dnešního vysílání Ranní show na Evropě 2 najdete na webových stránkách v archivu rádia.

Krásná.cz