Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.7. 2013 12:17
jak to všechno je?

Macura o Bartošové: Volá o pomoc, bojí se Rychtáře a radši před ním lže

Bartošová, Macura, Rychtář
Zdroj: Facebook/isifa.com

Samozvaný zachránce Zdeněk Macura opět přiživil nekonečnou kauzu kolem Ivety Bartošové. Po jejich italské eskapádě, kdy se nakonec vrátila ke svému Josefu Rychtářovi stále tvrdí, že je s Rychtářem nešťastná a bojí se ho.

" Pokud chceme zjistit skutečnou vůli ženy v případě domácího násilí, je potřeba s ní mluvit soukromě a důvěrně a nebrat vůbec v potaz vyjádření, které dělá veřejně v přítomnosti dotyčného agresora," napsal Macura na svůj Facebook v souvislosti s Ivetiným vyjádřením do médií po jejím návratu z Itálie a pokračuje: "Je potřeba brát v potaz jen takové vyjádření, které dělá, kdy má pocit bezpečí a že není ničím a nikým ohrožena a to se jasně stalo v průběhu naší dovolené, kdy telefonicky jasně oznámila dotyčnému agresorovi, že s ním nechce být," tvrdí Macura.

 

A počítačový expert a zachránce žen v nesnázích v jedné osobě má i další teorie. Z toho, že Iveta v rozhovoru prohlásila, že si přeje, aby ho zavřeli do vězení, nedělá žádnou vědu. Naopak, myslí si, že Iveta je stále pod vlivem Rychtáře: "Osobně mi několikrát potvrzovala, že jí do pití dává nějaké prášky a ona je nechce, chce pouze ten alkohol, ale ne ty prášky," vysvětluje Macura na Facebooku a tuší důvod, proč by se tak mělo dít. "On jí to dává ale schválně, aby byla taková poddajná, tak mi to vysvětlovala a jak je vidět i na těch videích," svěřuje se Macura na sociální síti.

 

 

Jaká je pravda? Je otázka, jestli se to někdy vůbec dozvíme. Iveta, zdá se, není bohužel ve stavu, kdy by byla schopná o sobě zcela zodpovědně rozhodovat. Jak celá kauza kolem bývalé úspěšné a populární zpěvačky dopadne? Diskutujte pod titulkem článku nebo na našem Facebooku.

 

ČTĚTE TAKÉ: 

Jak to je doopravdy s Džambulkou? Prozradili její expartneři, matka i bývalý manažer

Kobzanová o Džambulce: Dělat si z ní p*del dokáže každý

Co ti dal tvůj bývalý?
TEST: Nejsi závislá na alkoholu?
Macura říká Bartošové Králíček Bobeček. Jak se doma oslovujete vy?

Kauza Bartošová: Proč začala pít a co vede k alkoholismu stále více žen?
Život Ivety Bartošové ZNIČILI CHLAPI! Zastávají se čtenářky!
KAUZA BARTOŠOVÁ je špičkou ledovce. Znáte příběh Moniky P.?
Kauza Bartošová: MLÁTÍ MĚ! Proč ženy neodejdou, i když jim jde o život? 

tn.cz / hru