Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 1. 2015
video Smrt v Ordinaci

UŽ DNES V ORDINACI: Marie se naposledy loučí s Radkem! VIDEO

Zdroj: TV Nova

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 dnes dojde k tragické události. Zemře jedna z hlavních postav - Marie Pokorná, kterou hraje Dana Batulková. Jak stráví poslední momenty života?

Stav doktorky Marie Pokorné se prudce zhoršuje a ona ví, že umírá, a přesvědčuje svého syna Radka, aby byl statečný a pomohl jí s mladšími sourozenci.

 

Radek má svou mámu rád a nedovede si představit, jak bude žít bez ní. Marie se ho snaží utišit písničkou, kterou mu zpívala, když byl malý. Dnešní díl seriálu bude opravdu hodně smutný.

 

 

Marii už totiž lékaři nedávají téměř žádnou šanci na přežití. Podívejte se na exkluzivní ukázku ze čtvrtečního dílu Ordinace v růžové zahradě 2. Seriál sledujte už dnes ve 20:20 na TV Nova. Předešlé díly můžete sledovat na portálu NOVAPlus.cz.

 

Nepřehlédněte:
ZE ZÁKULISÍ NATÁČENÍ SMRTI Marie: Dojemné scény dostaly i Batulkovou

Viděli jste v Ordinaci: Poslední chvíle chci prožít doma! Prosí Marie Bělu

CO UVIDÍTE TENTO TÝDEN: Dojemné loučení. Marie Pokorná umírá

pet TN.cz

Diskuze

29.1. | 16:30 tomáš fuk
2
Náhlasit nevhodný komentář
hm tohle je zajímá co se bude dít v zahradě! Neskutečný ale s podivem jsem zjistil kolik mojich kamarádů/které jsem bral jako normální lidi-dnes už to neplatí/ si nechává vyplundrovat mozek těmahle stupidníma seriálama , divil jsem se kolik rodin se řídí těma píč-vinama. tak vyloženě na novu se ...
29.1. | 14:49 quicksilvercz
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nesleduji trapne serialy Skoda ze uz se netoci Okresni prebor to byl jediny serial na ktery se dalo divat.Tyhle zumpy na 5xx dilu je humac.Jinak jde z kopce i Ulice od noveho roku hodne mala sledovanost.Driv jsem ji sledoval a taky uz me nebavi ....
29.1. | 12:35 Pavlína Blahutová
1
Náhlasit nevhodný komentář
Vy jste fakt zoufalci :) Jste k smích s těmi vašimi stupidními seriály!!
29.1. | 12:28 lenka nováková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ordinace a Ulice, nablblé seriály, co ještě víc blbnou lidi, co na ně koukají.Co taky chtít od braku jako je Nova.