Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.5. 2011 16:46

Nová soutěž WIPEOUT Souboj národů! Na Nově už v létě

Wipeout
Zdroj: Oficiální zdroj

Diváci televize Nova se můžou těšit na adrenalinem nadupané léto! Společně s českými a slovenskými celebritami se vydáme do Buenos Aires, kde nás čeká pořádná dávka napětí a zábavy. Televize Nova uvede premiéru světově úspěšné gameshow WIPEOUT Souboj národů!

Diváci uvidí neuvěřitelné pády, absolutní vypětí fyzických sil, dramatické situace, ale i svůdná těla českých a slovenských celebrit, například Báry Munzarové, Martina Trnavského, Ondřeje Brzobohatého, Nikol Moravcové, Tomáše Krause, Jany Sovákové, Tomáše Skuhravého nebo Davida Krause.

wipeou 1
Zdroj: TV Nova Český soutěžící ve Wipeoutu


19. května 2011 - Diváky televize Nova čeká adrenalinem nadupané léto! O prázdninách se rozjede světově úspěšná gameshow WIPEOUT Souboj národů. Show, ve které proti sobě nastoupí čtyři týmy z různých zemí Evropy, prokáže fyzickou sílu, obratnost a výdrž devíti českých a devíti slovenských VIP hráčů. Podívaná nabitá napnutými svaly, výpady a ohromujícími akcemi, diváky určitě nezklame. Tady jde skutečně o přežití!

ČTĚTE TAKÉ:
VYHRÁL SOUTĚŽ V PITÍ VODKY A ZEMŘEL!


V každé epizodě uvidí diváci několik soutěžních disciplín, například Opičí dráhu, Šlapací mlýn, Krále hory a podobně. Na závěr dílu pak soutěžící musí projít nejtěžší zkouškou – WIPEOUT Zónou! Je to nejnáročnější trať, kterou kdy tvůrci vůbec vymysleli, a je sestavena tak, aby prověřila schopnosti těch nejlepších z nejlepších. Přes třináct metrů vysoká skluzavka, valící se barely, odstředivá rotující plošina a obrovská trampolína jsou zárukou toho nejnáročnějšího finálového kola, které vysaje poslední zbytky energie soutěžících.

Wipeout 2
Zdroj: TV Nova Soutěžící ve Wipeoutu


„Do čeho jdu, jsem zjistila až po nějaké době, když jsem viděla záběry ze soutěže. Stejně by mě to neodradilo. Stává se mi celkem často, že se do něčeho odvážně, optimisticky, zbrkle vrhnu, a pak se divím, zdánlivě poučím a lížu si rány,“ říká herečka ze seriálu Ulice Jana Sováková.

PODÍVEJTE SE
Když soutěží velcí myslitelé


„Nejtěžší pro mě byly okamžiky, kdy mi došlo, že se můžu nepěkně zranit,“ popisuje další z týmu Martin Trnavský.

Nejúspěšnější televizní formát
Formát WIPEOUT vznikl v roce 2008 v USA a vůbec poprvé jej uvedla americká televize ABC. Po obrovském úspěchu se rozšířil do celého světa a byl prodán již 22 zemím včetně takových destinací, jako je Německo, Španělsko, Nizozemí nebo státy středního východu. Podle magazínu TV Week se WIPEOUT stal v roce 2009 třetí nejpopulárnější televizní show na světě!

Na začátku každé epizody pořadu WIPEOUT Souboj národů startují jednotlivé týmy s čistým štítem a mají šanci vyhrát některou z medailí. Každá epizoda je novým bojem o vítězství a jeho chuť zakusí i československý tým. Hlavní cenou je superpohár WIPEOUT Cup, který nejlepší tým získá ve Velkém finále.
 

TV Nova

Diskuze

17.8. | 20:54 janka456
0
Náhlasit nevhodný komentář
HANBA, HANBA, u ostatných národov vidiet chuť vyhrať, ale u našich súťažiacich je vidieť akurát to, že to berú ako príjemnú dovolenku. Pri zvládaní jednotlivých disciplín, majú čas robit srandičky, a prečo nie, - veď sa nič neděje, všetci jsem sa im na to složili.A komentátori, buď špatně vidia, ...
4.8. | 15:40 Renáta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Strašný,vždyť už to nejsme schopni ani dokončit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DĚS!!!!!!!!!!...
3.8. | 21:18 cudi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Stydim se za nas narod.K cemu nam je ze mame nejkrasnejsi tym, kdyz prede vsema ze sebe delame kokoty. Zase se do neceho hrne hloupy cech a ani nevi co to obnasi a co je proto potreba udelat.Hamba blit
3.8. | 21:01 djiro
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tragédie! Ostuda! Zoufalci! Odstřelit všechny kdo nominovali! Herci, umělci,modelky??? Mezinárodní ostuda! Reprezentujte nějaké podivné subjekty jako Nova,ale ne republiku!!!! Fuj hnus! Stydím se za vás - hlavně za organizátory. Omluvte se!
3.8. | 20:51 Renáta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Proč máme pořád horší sestavu soutěžících?Vždyť jsme rádi oproti soupeřům,že to vůbec dokončíme!!!!!
3.8. | 20:46 semtexx
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zajímalo mě, kdo navrhuje koho tam dát, protože ten ....." člověk " by se měl jít léčit... Ostatní státy tam posílají samé sportovce, ale mi nééé, mi si tam dáme někoho, kdo ani neví co to sport je, děláte nám ostudu ! Ostatni z nás mají určitě velkou srandu ! Náš tým předvádí ...
28.7. | 13:50 pezot-ka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nevim proč není vzlášť česko a slovensko. Rusko taky soutěří každý sám za sebe a ne dohromady. Jednou jsme rozdělený tak by se to mělo dodržet. A myslím,že nás je dost na to aby jsme tahali za sebou tu kouli ...
20.7. | 21:17 roman
0
Náhlasit nevhodný komentář
dnes úžasné. Naši skvělí a baječní ukázali jediné - ze všech národů největší sračky...
19.5. | 17:31 Lukáš Madeja
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jeden díl rozdělený do více části je oničem. Zas jen koukat, jak si celebrity užívají. chce to aspoň 15 dílů, aby každej díl byl od začátku do konce, jak originální pořad. Udělejte to pro lidi!!! Nova už nutně potřebuje soutěž, kde budou v hlavní roli obyčejní lidé.