Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.4. 2012 22:04

Pitt se konečně vyjádřil! Slavný hollywoodský pár je zasnoubený

Zdroj: TV Nova

Mají šest dětí, ale se svatbou ještě čekali. Teď se do toho rozhodli konečně praštit! Slavní hollywoodští herci Brad Pitt a Angelina Jolie jsou zasnoubení.

Pár tvrdil, že se nechce brát, dokud nebude ve Spojených státech legalizováno manželství homosexuálů. Děti měly ale nakonec poslední slovo, na rodiče dlouho tlačily, aby se vzali.

Reklama

 

"Manželství je mnohem důležitější pro naše děti. Prohlásili jsme, že se nevezmeme, dokud nebudou moct všichni. Ale myslím, že to nejsme schopni dodržet," dodal Pitt pro The Sun.

 

Pitt požádal Jolie s prstenem, který pro ni nechal na zakázku vyrobit. Jeho tvorba trvala rok! "Je to slib do budoucnosti a děti jsou velmi šťastní," řekl mluvčí herců. Datum svatby prozatím ale nestanovili.


ČTĚTE TAKÉ:

Brad Pitt prodal své hnízdečko lásky! Za 228 milionů

Brad Pitt: S JENNIFER byla v POSTELI strašná NUDA!


Pitt a Jolie společně vychovávají šest dětí. Jejich první dcera Shiloh Nouvel se narodila v roce 2006 a v roce 2008 herečka porodila dvojčata Knoxe Leona a Vivienne Marcheline. Hvězdný pár pečuje také o tři adoptované děti, jimiž jsou Maddox z Kambodže, Zahara z Etiopie a Pax z Vietnamu.


Angelina Jolie patří společně se svým snoubencem Bradem Pittem k nejlépe placeným hollywoodským hvězdám.
 

anš TN.cz
Reklama