Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.7. 2013 19:51
Telefonát o pomoc

Iveta už je na svobodě. Policie pustila i Rychtáře. Poslechněte si telefon s BARTOŠOVOU

Rychtář hledá Ivetu
Zdroj: blesk.cz/ facebook.com

ŚOKUJÍCÍ TELEFONÁT: Italská policie našla Ivetu Bartošovou v domě Domenica Martucciho. Vyslýchá jeho matku! Zatčen byl i Josef Rychtář. Iveta ve zbědovaném stavu skončila v péči lékařů.

Zpěvačka Iveta Bartošová je už v péči svého přítele Josefa Rychtáře. To je další díl nekonečného seriálu pátrání po unesené zpěvačce.

Reklama

 

 

Podle pátečních ranních informací portálu Prásk.tv byla Iveta Bartošová několik dnů ukrytá na zámku, který patří rodině Domenica Martucciho.
 
 
Do Gargana, kde byla Bartošová údajně držena proti své vůli, se okamžitě rozjel Rychtář. Policie ho ale zadržela! Bartošová totiž byla dnes ráno vyřazena z policejní databáze pohřešovaných osob, italská policie proto neměla důvod zasáhnout. Zadržela proto Rychtáře, který se do zámku dobýval, a odvezla jej na služebnu.

 

 


Podívejte se na video, na němž se Rychtář snaží dobouchat na sídlo Martucciho, je to drama:

 

Po podání vysvětlení byl Rychtář propuštěn a konečně se tak odpoledne setkal s Ivetou Bartošovou.

 

Takto Iveta prosila v pátek ráno Rychtáře o pomoc:

 


Ivetu Bartošovou našli v pátek v domě, kde žije matka Domenica Martucciho. Je ve špatném stavu. Ujali se jí místní lékaři. Matka Martucciho podává svědectví na policii. Tam skončil také Josef Rychtář. Policii se nelíbilo, jak buší na dveře Martucciho domu. Svedectví podávají také novináři Z TV Nova a Blesku, kteří situaci mapují přímo v Garganu. Kde je Zdeněk Macura, který Ivetu do Itálie odvezl? To nikdo neví. Zřejmě se vrátil zpět do Česka. 
 

17

GALERIE: Pátrání po Ivetě Bartošové

Zdroj: facebook.com

Rychtář v Itálii

Hodnocení:


 

Iveta Bartošová odjela do Itálie se svým samozvaným ochráncem Zdeňkem Macurou. On tvrdí, že tam jela dobrovolně na léčebném pobytu. Josef Rychtář se domnívá, že tam byla unesena. Otázkou je, jak celou anabázi vnímá sama zpěvačka, která údajně má dlouhodobé problémy s alkoholem a léky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PRÁVĚ TEĎ: Carabinieri o Bartošové: Ta žena potřebuje doktora! Macura zmizel!

Rychtářovo pátrání po Bartošové: Podívejte se na videa plná zoufalství

Život Ivety Bartošové ZNIČILI CHLAPI! Zastávají se čtenářky!

Iveta Bartošová byla naivní vždy. Podívejte se na 15 let staré VIDEO, kde blábolí o ideálech a mužích!

TN.cz
Reklama