Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.1. 2014 14:25
kde je?

Pomozte ji najít, prosí herec Hrabě! Jeho krásná přítelkyně Miriam záhadně zmizela

Hvězda seriálu Gympl Miroslav Hrabě prožívá dny totálního strachu. Jeho krásná přítelkyně Miriam záhadně zmizela. Hrabě se domnívá, že ji mohl někdo unést.

Policie České republiky vyhlásila pátrání po třiadvacetileté modelce Miriam Bittóvé. Dívka s arabskými kořeny je přítelkyní herce Miroslava Hraběte, který září v roli tělocvikáře v seriálu Gympl. 

13

GALERIE: Miroslav Hrabě

Zdroj: Herminapress.cz

Miroslav Hrabě

Hodnocení:


 

Najít pohřešovanou dívku bude asi velmi složité. Podle informací, které předal Hrabě policii, dívka zmizela při pobytu ve Spojených státech. 

16

Fotky přítelkyně Miroslava Hraběte

Zdroj: facebook.com

Miriam, přítelkyně Miroslava Hraběte_4

Hodnocení:


 

"Nemáme o ní žádné zprávy, bojím se. Mohlo se stát cokoliv a obzvlášť teď, když jsou v Americe ty velké mrazy," uvedl vyděšený Hrabě pro deník Blesk.
 

BITTÓVÁ MIRIAM
Zdroj: oficiální zdroj

 

V Kroměříži, kde dívka žila, se prý dokonce spekuluje, že ji v Americe někdo unesl. "Pohřešování Miriam Bittóvé nám oznámili rodinní příslušníci 30. prosince 2013. Pátrání po mladé ženě od té doby stále probíhá, ale bohužel prozatím bezúspěšně. Poslední informace, které o pohřešované máme, jsou z doby, kdy se měla zdržovat v zahraničí," řekla Blesku mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Míra Hrabě se svléknul v divadle! Co všechno ukázal krasavec z Gymplu?

David Gránský z Gymplu promluvil o svém dětství. Málem jsme o tohle tělo přišli!

TN.cz