Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 2. 2012

Poznejte nejsvůdnější ženy z Amazing Race III

Krasavice z Amazing Race III
Zdroj: Oficiální zdroj
Krasavice z Amazing Race III

Třetí řada soutěže Amazing Race: O milion kolem světa, kterou vysílá Nova Cinema, představila výrazně atraktivnější soutěžící, než tomu bylo v úvodních dvou řadách - ať už jde o mužské nebo ženské účastníky...

Představme si nyní kamarádky Heather a Eve, které ne náhodou dostaly v zákulisí pořadu přezdívku jako tým "pretty girls“.
 

Studentky práv na Harvardu k sobě přilnuly prakticky hned na začátku studií a začaly spolu bydlet na pokoji. Eve to popisuje takto: "Hned jak jsem uviděla Heather, přišla mi tam ve studijním kruhu jediná normální – tak jsme se daly dohromady.“
 

Před nástupem na Harvard obě studovaly v Anglii, Heather v Oxfordu a Eve v Londýně. Určitě jsou tedy hodně chytré a věří, že právě inteligence a bystrost jim pomohou v závodě k úspěchu.
 

Prvoplánově však chtějí používat především svůj atraktivní vzhled. Jsou si moc dobře vědomy, že jim půvab může pomoci a tak jsou připraveny využívat svůj šarm a případně hrát i role hloupých děvčátek, aby si zajistily pomoc a spolupráci jiných týmů (pochopitelně zejména těch s mužským elementem) a pomohly si tak kupředu. Uspěly by u vás?


Jak úspěšná bude jejich taktika, můžete sledovat vždy od pondělí do pátku od 19.00, kdy tato show běží na Nova Cinema!

TN.cz
Reklama