Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.10. 2014 10:55
Seriál Ulice

Prozrazeno! Zničila vztah Kadlece a Miriam. Už se ví, co je zač!

Seriál Ulice: Alicino tajemství je odhaleno
Zdroj: TV Nova

Tajemná dívka ze seriálu Ulice málem zničila vztah Miriam Hejlové a Pera Kadlece. Miriam rozhořčilo, že její nápadník se objímá s krásnou mladou dívkou. Teď už se konečně ví, co je dívka zač.

Když se v seriálu Ulice poprvé objevila v náručí majora Kadlece (Emil Horváth ml.) krásná neznámá brunetka, rozpoutala se debata, co je ona dívka jménem Alice zač. Nad jejím vztahem ke staršímu vyšetřovateli visel velký otazník, který málem zničil začínající vztah Miriam Hejlové (Hana Maciuchová) a Petera Kadlece. Ten zpočátku nechtěl říct Miriam pravdu o tom, co s dívkou má. Protože ale Miriam nechtěl ztratit, rozhodl se porušit slib, který Alici dal, a řekl Miriam pravdu. Alice Svobodová je jeho schovanka s velmi smutným osudem.V roli Alice se představila začínající herečka Klára Miklasová (22), pro niž je role v Ulici první velkou hereckou příležitostí: "Všechno je tu pro mě nové, ale moc příjemné. A pan Horváth je skvělý člověk, vždycky mě mile podporuje, jsem moc ráda, že točím zrovna s ním,“ rozpovídala se Klára o svých dojmech z natáčení. Do Ulice se zadaná rodačka z Ostravy dostala na doporučení své profesorky z Vyšší odborné školy herecké.


110

GALERIE: Kdo je Alice Svobodová?

Zdroj: TV Nova

Ulice - Kdo je Alice Svobodová? - 5

Hodnocení:


 

Přestože je pro role v nejúspěšnějším českém denním seriálu skvělou příležitostí, kterou by jednou ráda zúročila, před kamerou rozhodně nestojí poprvé. Zúčastnila se totiž poslední řady ČeskoSlovenské SuperStar, kde se umístila v první osmdesátce: "Zpěvu jsem se nikdy aktivně nevěnovala, je to jen můj koníček, i proto to považuji za svůj osobní úspěch,“ pochlubila se s úsměvem.

 A jak se její role v Ulici bude rozvíjet dál? "To bych nechtěla divákům prozradit, ale můžu slíbit, že odhalením majorova tajemství to rozhodně nekončí a Alice ještě brzy hodně zamíchá dějem,“ dodala tajemně nová posila Ulice. A protože při rozhovoru držela Klára v ruce nebezpečnou zbraň, ze které si přišla spolu s dalšímy seriálovými kolegy zastřílet na střelnici v Čestlicích, víc jsme se raději nevyptávali.Kdo je Alice Svobodová? (Klára Miklasová)

 

Když jí byly tři roky, otec jí zemřel při autonehodě. Matka později navázala vztah s už trestaným mužem. Jednoho dne paní Svobodová přišla majoru Kadlecovi na služebnu nahlásit znásilnění své dcery Alice a začalo vyšetřování. Alice se však nakonec rozhodla nevypovídat, odmítla i lékařskou prohlídku, a tak musel major Kadlec údajného násilníka propustit. Ten hned zamířil domů a matku Alice zabil. Alice ji našla ještě živou, ale už jí nedokázala pomoci. Mladá dívka tak skončila s celoživotním traumatem. A protože si major Kadlec její osud dodnes vyčítá, vzal si ji za schovanku.

 

Seriál Ulice sledujte každý podvečer na TV Nova. Odvysílané díly najdete i na portálu Nova Plus. Vše o seriálu si přečtěte TADY.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hvězda Ulice a český Justin Bieber jdou po krku Lunetikům! Mají nový klip

VIDEO: Ulici čeká brutální změna. Podívejte se, jak přišla o své stromy

TN.cz