Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.9. 2010 21:34

V Talentmanii si oholila hlavu, co předvede v dalším kole?

Vodrážková
Zdroj: tn.cz / TV Nova
Dobromila Vodrášková je notorická sázkařka. Jednu sázku prohrála a v Talentmanii si oholila hlavu.

Hostem dnešního on-line rozhovoru byla Dobromila Vodrášková, žena, která si v Talentmanii oholila hlavu.

Dobromila Vodrášková má podle vlastních slov se talent na to obklopovat se dobrými lidmi. Porota i všichni diváci byli jejím odhodlám splnit sázku zcela konsternováni a oněměli. Protože porota i diváci jsou občas škodolibí, poslali soutěžící do dalšího kola.
 

PODÍVEJTE SE:
Vystoupení Dobromily Vodráškové v Talentmanii

Že je notorická sázkařka, potvrdila i v ON-LINE rozhovoru, oznámila, že se vsadila, že odpoví na všechny otázky. A splnila to.

 

"Když už někdo něco řekne veřejně, měl by si za tím stát a dodržet to," komentovala Dobromila svůj čin. Přiznala, že veřejné sázky ji motivují. "Nedá mi to a musím dodržet to o co jsem se vsadila," vysvětluje. "Nejde mi o peníze, o ty se nevsázím, mě baví sázet se kvůli zábavě" doplňuje hospodská Dobromila, s tím, že ale o alkohol by se klidně vsadila. I k hospodě přišla sázkou. "Vsadila jsem se s kamarády, že budu mít hospodu a mám ji," řekla.

 

Dobromila se se svými kamarádkami vsadila, že stejně jako Reneé Zellweger kvůli roli v Brigitte Johnson (Deník Brigitte Johnson), přibere. Za měsíc měla přibrat 15 kilo, což se jí bohužel nepodařilo a musela si veřejně oholit hlavu. Její kamarádky vybraly, že to bude v Talentmanii.

 

Za nejbizarnější považuje sázku, že pronikne na oslavu narozenin jednoho pražského architekta a požádám ho o zaměstnání v jeho ateliéru. Dobromila ještě prozradila, že sázku vyhrála. "Je to velice renesanční člověk. V den svých narozenin v deset večer mi dal možnost, abych mu ukázala svoje práce, ale sklouzlo to v legraci, protože jsem mu ukázala, práce dětí z prvního stupně. Chvíli to držel, ale pak se začal smát. Pochopil, že si z něho dělám legraci a vzal to."

 

Co předvede v dalším kole, nechce Dobromila prozradit, ale prý to bude něco zábavného. "S chlapama v hospodě jsme vymysleli, takovou parádičku a já jsem se vsadila, že to udělám, tak to udělám. Ale co udělám, si nechám pro sebe, zatím. Prozradit můžu jen, že už si nic nebudu holit," řekla.

 

Další její odpovědi si můžete přečíst po kliknutí na odkaz.

 
Rozhovor

 

TN.cz