Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.9. 2014 10:32
Hurá do obchodu

Recepty Ládi Hrušky můžete koupit i na DVD!

Láďa Hruška vařící
Zdroj: TV Nova
Láďa Hruška vařící
Témata:

Oblíbené pokrmy Ládi Hrušky si mohou fanoušci vychutnat na DVD „Levně a chutně“, které je po dobu tří týdnů exkluzivně k dostání v prodejnách Penny market. Následně poté bude DVD k dostání i v dalších prodejních sítích.

Mezi recepty se fanoušci mohou těšit jak na chuťovky, tak i na hlavní jídla, polévky a speciality, například na rychlou svíčkovou, voňavý domácí chléb nebo na banánové placičky.


Nenechte si ujít:

Ty nejlepší videa Ládi Hrušky! Pamatujete si na ukradený kabát?


Kdo je gurmánský experimentátor Láďa Hruška? "První jídlo jsem uvařil v době, kdy jsem si jako šestiletý byl schopen přeslabikovat návod na polívku z pytlíku. Byla žampionová a povedla se mi.“


DVD Ládi Hrušky
Zdroj: TV Nova DVD Ládi Hrušky


Láďa Hruška nastartoval svou kariéru ve zpravodajství TV Nova, kde se rychle zařadil mezi oblíbené reportéry. Postupně k jeho ryze zpravodajskému zaměření přispěly další aktivity, například jako potravinový inspektor obcházel obchodní řetězce a restaurační zařízení a kontroloval kvalitu potravin a pokrmů.
 


Pak už byl jen krůček ke snaze vyzkoušet si uvařit a upéct sám domácí speciality, které jsou bez chemických přísad a zvládne je opravdu každý.
 

TN.cz
Reklama