Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.9. 2013 10:22

S novou šikovnou krabičkou VOYO Player se i vaše televize stane chytrou

Nikdy nebylo sledování videoportálu VOYO tak jednoduché, jako nyní. Může za to nová "šikovná krabička" VOYO Player. Tu stačí připojit k internetu a k televizi a rázem se z vašeho televizního příjimače či monitoru stane chytrá televize!

Donedávna bylo možné videoportál VOYO sledovat prostřednictvím některých chytrých televizorů a s využitím internetového prohlížeče nebo samostatné aplikace také na obrazovce počítače, v chytrém mobilním telefonu nebo tabletu.

 

Nový VOYO Player tyto možnosti sledování služby Video On Demand rozšiřuje. Můžete jej připojit k jakémukoli televiznímu přijímači, přidat mu trochu VOYO inteligence a s využitím dálkového ovladače vybírat filmy, seriály a televizní pořady skutečně podle vašeho gusta.

 

voyo

 

VOYO Player je dodáván s napájecím adaptérem, 1,5metrovým HDMI kabelem pro připojení k televiznímu přijímači, jednoduchým dálkovým ovládáním a dvěma AAA bateriemi právě pro tento ovladač.

 

VOYO Player objednáte na YOOPY.cz ihned!

 

V balení samozřejmě nechybí vytištěný stručný průvodce instalací a návod k použití ani jeho elektronická PDF verze na CD disku.

 

voyo

 

Průvodce vám poradí jak propojit přehrávač s televizí a po tomto propojení a zvolení správného vnějšího zdroje signálu (HDMI) si můžete pomocí dálkového ovladače vybrat jazyk instalace, zadat bezpečnostní kód, zvolit formát videa (4:3 nebo 16:9) a jeho rozlišení (HD Ready – Full HD).
 

V dalším kroku budete vyzváni k připojení k počítačové síti. VOYO je internetový zábavní portál a proto se bez připojení k internetu samozřejmě neobejdete.

 

voyo

 

Pokud dáváte přednost kabelům, budete vybírat kabelové připojení. Pohodlnější variantou je volba bezdrátového připojení, při níž je třeba vybrat správnou Wi-Fi síť a následně zadat přístupové jméno a heslo k bezdrátové síti.

 

Předposledním krokem je zadání přístupového jména a hesla pro službu VOYO. Pak už následuje jen rychlá automatická aktualizace softwaru a zábava může začít.

 

voyo

 

Ve videoknihovně jsou pro vás připraveny filmy, seriály a pořady, dále živé vysílání VOYO Cinema, NOVA Sport, Nova News, Nova Cinema, Nova, FANDA a TELKA. Navíc jsou dispozici také aplikace Hodiny, Počasí, Picasa (pro správu fotografií), zpravodajský web TN.cz a populární Facebook. K VOYO přehrávači můžete prostřednictvím dvou USB portů připojit přenosný USB disk (Flash nebo HDD) a spouštět z něj videosoubory, fotografie i hudbu.
 

Výhodou VOYO Playeru je jeho jednoduchá a intuitivní obsluha, rychlá odezva při volbě sledovaných programů (při ní záleží i na rychlosti internetu), a stejně jako ostatní počítačové či mobilních verze VOYO, i tento Player vám umožní vybírat si obsah, který budete sledovat a vybrat dobu, kdy jej budete sledovat. Díky službě VOYO si můžete snadno najít filmy, které chcete vidět, podívat se na seriály dříve než v televizi a nic vám nebrání věnovat se spoustě jiných věcí. S VOYO totiž nikdy nic nepropásnete.

 

voyo

 

Technické údaje:
Obsah balení: VOYO Player, napájecí adaptér, HDMI kabel, CD s příručkou, vytištěná instalační příručka, záruční list
Konektivita a porty: HDMI, DLNA, AV výstup pro sluchátka, napájení, S-PDIF, 2x USB port, Ethernet RJ-45, Wi-Fi (802.11 b/g/n, WEP, WPA2)

Podporované formáty:
Video: MPEG-1, MPEG-2 MP@ML, MP-@HL 13818-2, MPEG-4 AVC/H.264, WMV9 MP@HL, DIVX SD, VC-1
Audio: MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, DOLBY DIGITAL
Vizuály: JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG
Záruka: 2 roky
Cena: 1399 Kč
Dostupnost: YOOPY.cz (od 2. září 2013), Euronics, Planeo, Mall.cz – v průběhu září 2013

 

 
VEŠKERÉ DOTAZY ZODPOVÍME NA OFICIÁLNÍM FACEBOOKU, VSTUPTE ZDE!

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.9. | 20:08 Adrian Tozzi
5
VOYO jsem měl na jeden měsíc a okamžitě jsem ho zrušil. Za tu cenu je kvalita ...
2.9. | 15:11 mova
0
Nedoporučuji! Je to podvod. Seriály mizí bez varování, technická kvalita je ...
15.9. | 19:24 kat7rad5
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdy bude voyo na android tv boxu energy sistem nebo podobnem media centru zalozene na androidu i tam funguje aplikace tncz facebook a dalsi aplikace se muzou stahnout z google play jako skype icq nejaky hry sdileni souboru dlna a picasa ,,nezajima me zadna ochrana podpora DRM technologie Widevine ...
4.9. | 22:51 janarka
2
Náhlasit nevhodný komentář
Já mám voyo za 99 kč a jsem spokojena pro mě seriály filmy a pro děti je fajn pohádky nevím proč by měli tahat peníze dnes se platí za vše a kdo to využije proč ne??Je to věc názoru
2.9. | 20:08 Adrian Tozzi
5
Náhlasit nevhodný komentář
VOYO jsem měl na jeden měsíc a okamžitě jsem ho zrušil. Za tu cenu je kvalita nabídek hodně slabá. Filmy jsou ohrané a novinky si stejnak musíte ještě připlatit. Za dvě stvovky bych možná uvažoval VOYO používat na jeden rok a ne na měsíc !!!
2.9. | 18:20 hondarr6
2
Náhlasit nevhodný komentář
Lidicky zase chteji nase penize,ale ja jim je nedammmm.
2.9. | 17:21 Světluše Rybínová
3
Náhlasit nevhodný komentář
Strcte si cele VOYO nekam! Platit za porady, ktere vysilate vsude porad dokola??? Blbost! To si ty filmy radsi legalne stahnu z netu a ZADARMO a vim, ze mi to bude fungovat! Stejne tam vysilate stary vykopavky a nove filmy ne.
2.9. | 15:11 mova
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nedoporučuji! Je to podvod. Seriály mizí bez varování, technická kvalita je příšerná a nabídka mizerná. Je to jen tahání peněz z důvěřivých lidí. Např. televizní kanály vůbec nevysílají. Je tam pořád hláška - tento program nelze sledovat přes internet!