Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.12. 2014 20:56
FOTO

Selfie kam se podíváš. Michael Douglas si zamiloval Prahu

Zdroj: TV Nova

Americký herec Michael Douglas v posledních týdnech natáčel v Praze, kterou si evidentně zamiloval. Na svém profilu na sociální síti totiž nasdílel několik fotografií, kde se kochá krásou naší metropole nebo ochutnává tradiční kachnu s knedlíkem. S Douglasem se navíc několikrát setkal i zlatý slavík Karel Gott.

Michael Douglas u Rudolfina, Michael Douglas fotící kostel svatého Salvádora, Michael Douglas s kolegyní v maskérně. Herec si prostě v Praze fotil vše co se mu líbilo. Pravděpodobně tedy i Karlův most, protože i tady si udělal selfie.

 

Michael Douglas v Praze
Zdroj: facebook.com

 

Douglas je držitel Oscara za nejlepší herecký výkon v hlavní roli ve filmu Wall Street. Další filmy jako Volný pád, Hra nebo Základní instinkt ho učinili nesmrtelnou filmovou legendou. V Praze Douglas natáčí akční thriller Unlockerd.

 

 

Nezapomněl si dát typicky české jídlo - kachnu s knedlíkem. A evidentně mu chutnalo. Setkání s Michaelem Douglasem si nenechal ujít ani samotný Karel Gott. K fotografii, kterou sdílel na svém profilu, připsal vzkaz: Navštívil jsem svého nového kamaráda, když natáčel v Praze film Unlocked.

 

Michael Douglas v Praze
Zdroj: facebook.com

 

Štáb filmu si dal přes Vánoce prázdniny, a tak se spekulovalo, zda bude herec trávit volný čas se svou ženou Catherine Zetou Jones. Ta zveřejnila fotku, na které sama tráví prázdniny ve Francii. Douglasova nejnovější fotka už ale ukazuje celou rodinu pohromadě v Alpách. Rozchod, o kterém spekulovala zahraniční média, se tak zřejmě nekoná.

ana / M. Čoudek TN.cz