Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.12. 2013 17:04
VIDEO

Šokující vyjádření Sámera Issy k masakru na jeho akci: Podívejte se, co blábolil

Zdroj: YouTube.com

VIDEO: Sámer Issa dal vyjádření, co se stalo na jeho večírku. Moc střizlivě jeho vystoupení nevypadalo. Uvědomuje si zpěvák vůbec, že na jeho akci šlo lidem o život?

Drsný konflikt se odehrál kolem 22. hodiny v Coco baru v Kaprově ulici. "Přijelo pět Albánců, šli najisto po trojici Čechů," řekl očitý svědek. "Nejhůř dopadl dvoumetrový boxer, pobodali ho do hrudníku." Oním profesionálním boxerem je podle informací TV Nova Petr Horáček.
 

Reklama

"Další dva zmlátili teleskopickým obuškem. Jeden z útočníků přitom vytáhl pistoli a držel v šachu ochranku u vchodu, aby jim nemohla jít na pomoc," doplnil svědek. Útočné komando konalo rychle. "Byla to chvilka, pak utekli za roh, kde na ně čekalo auto."
 


 

Pobodaného boxera odvezli záchranáři ve vážném stavu do nemocnice. Jeho život však není ohrožen. Do nemocnice putovali s tržnými ranami a pohmožděninami i jeho dva známí.
 

Podívejte se na galerii:

15

Galerie: Bitka na večírku Sámera Issy

Zdroj: Herminapress.cz

Rvačka na večírku Sámera Issy

Hodnocení:


 

"Policie pátrá po několika mužích, kteří z místa činu odjeli v černém vozidle Porsche Cayenne, jsou velmi nebezpeční," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.
 

V sále o patro níž křtil od osmi večer zpěvák Sámer Issa svůj diář. Jemu ani nikomu z hostů se nic nestalo.
 

Proč skupina cizinců zaútočila? "Ten boxer a dva chlapi, co s ním popíjeli, se pohádali se třemi Albánci, kteří seděli v baru. Jednoho z nich napadl a než ho odtrhla ochranka, dal mu několik ran," popsal možný motiv další ze svědků.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sámer Issa trpí válkou v Sýrii: Už přišel o šest členů rodiny a unesli mu dva bratrance!

Žhavé narozeniny Sámera Issy: Jako dárek dostal sexy striptýz. Podívejte se také!
 

Zmláceným byl údajně vysoce postavený člen albánské komunity. „Ti napadení Albánci odešli a asi zatelefonovali krajanům, aby je přijeli pomstít,“ pokračoval svědek, který to v baru dobře zná. Podle něj byli boxer i napadený Albánec v baru častými hosty.
 

Případ vyšetřují kriminalisté specializující se na násilnou trestnou činnost.
 

Máte video nebo fotografie z incidentu? Napište nám na zpravy@nova.cz

 

sta TN.cz
Reklama