Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.3. 2012 21:26

Soutěž o exkluzivní zájezd do Londýna na premiéru filmu HNĚV TITÁNŮ!

Zdroj: YouTube.com

Warner Bros. Pictures a Voyo.cz vám přinášejí soutěž o exkluzivní zájezd do Londýna na premiéru filmu HNĚV TITÁNŮ!

29. března má dlouho očekávanou premiéru snímek HNĚV TITÁNŮ. Warner Bros. Pictures a Voyo.cz, hlavní mediální partner filmu, vám nabízejí unikátní šanci zůčastnit se  premiéry 29. března v Londýně.

Navíc budete mít možnost vstoupit do VIP zóny v blízkosti červeného koberce. Zažijete tak neopakovatelnou atmosféru v záři světel TV kamer, blesku fotografů. Projdete se po červeném koberci v přímé blízkosti herců a tvůrců filmu za hlasitého jásání fanoušků.
 

Soutěžní otázky:

1) Jak se jmenuje australský herec, který ve filmu opět ztvárnil roli Persea syna Dia? Tento herec také hrál hlavní roli ve filmu Avatar.
 

Správnou odpověď posílejte na e-mail voyo@nova.cz do 18. března a do předmětu uveďte Hněv titánů.

 

Výhra obsahuje:
Letenku Praha – Londýn - Praha
1 noc v hotelu v Londýně se snídaní
Přeprava z a na letiště
Cestovní pojištění

Ubytování zajištěno pro 2 osoby sdílející 1 pokoj

Itinerář…
Čtvrtek 29. března přílet do Londýna / premiéra filmu
Pátek 30. března odlet z Londýna

 

Výherce hlavní ceny bude kontaktován prostřednictvím údajů, které uvedl v soutěžním e-mailu, za účelem sjednaní termínu osobního převzetí hlavní ceny v Praze.  

 

Herní řád soutěže naleznete ZDE.

Hněv Titánů
Zdroj: Warner Bros Hněv Titánů

Hněv Titánů

Deset let po hrdinské porážce hrozného Krakena, Perseus polobůh, syn Dia, se snaží žít poklidným životem na vesnici jako rybář a sám vychovává desetiletého syna Helia. Mezitím řádí boj o nadvládu mezi bohy a Titány. Nebezpečně oslabení chybějící lidskou oddaností ztrácejí bohové kontrolu nad uvězněnými Titány a jejich krutým vůdcem Kronosem, otcem dlouho vládnoucích bratrů Dia, Hadese a Poseidona.  Tento triumvirát svrhl před mnoha lety jejich mocného otce, který hnije v temné propasti Tartarus, ve vězení, jež se nachází hluboko v rozsáhlém podsvětí.

Perseus nemůže ignorovat volání rodu, když Hades, spolu s božským synem Dia Aresem, změní strany a dohodnou se s Kronosem, že zajmou Dia.  Síla Titanů je stále silnější a silnější, jak zbývající božská síla Dia slábne a na zemi se rozpoutává peklo.S novou pomoci bojovné královny Andromedy se Poseidonův polobožský syn Argenor a odpadlý bůh Hephaestus, Perseus statečně pustí na záludnou výpravu do podsvětí, aby zachránili Dia, přemohli Titány a zachránili lidstvo.

Režie: Jonathan Liebesman
Hrají: Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Dann Huston , Edgar Ramírez, Bill Nighy, Toby Kebbell a Rosamund Pike
 

© 2011 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.

Nova.cz
Reklama