Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.9. 2009 13:01

Stav Jiřiny Jiráskové se o hodně zlepšil, tvrdí nemocnice

Stav Jiřiny Jiráskové se výrazně zlepšil. Herečce se lépe dýchá. Pomáhá jí stále přístroj, ale už jen s malou podporou.

Herečce se od úterý ulevilo. "Jiřina Jirásková už dýchá jen s malou podporou přístrojů. Její zdravotní stav se výrazně od úterý zlepšil,“ řekla tn.cz mluvčí Všeobecné fakultní nemocnice Petra Pekařová.


V úterý se oblíbené herečce náhle přitížilo. Lékaři jí museli nasadit dýchací masku, aby ulevili jejímu zesláblému organizmu.


Jirásková ale nemá ani po nynějším zlepšení stavu ještě úplně vyhráno. Její zdravotní stav se s pauzami zlepšuje a zhoršuje. Ještě o víkendu potvrdila nemocnice v léčbě pokroky. "Už není napojena na přístrojích a reaguje na terapii,“ komentovala stav Jiráskové Pekařová v neděli. Více TADY.


Ale jen o den později přišel náhlý obrat. "Stav pacientky se zhoršil a musela být opět připojena na dýchací přístroj. Je v péči lékařů anesteziologicko-resuscutačního oddělení,“ uvedla pro tn.cz v úterý Pekařová. Více TADY.


Představitelka paní Kekulové z oblíbeného seriálu Pojišťovna štěstí byla v posledních dvou letech hospitalizovaná už několikrát. Operace, z níž se teď vzpamatovává, je už v pořadí pátá. Do nemocnice ji odvezla sanitka 18. září a Jirásková podstoupila několikahodinovou operaci břicha. Její stav byl po zákroku velmi vážný.


 

sn TN.cz
Reklama