Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.2. 2011 21:07

UKÁZKY: Svůdné křivky Šeherezády rozpalují už i Čechy!

Tisíc a jedna noc
Zdroj: TV Nova
Seriál Tisíc a jedna noc polarizuje společnost

Půvaby Šeherezády z romantického seriálu Tisíc a jedna noc zlákaly nejednoho módního fotografa. A není se čemu divit, Bergüzar Korel je nádherná žena, která začala útočit i na české muže.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA O NOVÉM SERIÁLU:


 

Když Bergüzar Korel dostala nabídku zahrát si hlavní roli v seriálu Tisíc a jedna noc, neváhala. Protože pochází z herecké rodiny, má herectví v krvi, avšak čekala na tu správnou příležitost. V době, kdy začala seriál natáčet jí bylo pouhých 23 let. Okamžitě na sebe upoutala pozornost médií a fotografů. Seriál způsobil nejen v rodném Turecku doslova poprask a Bergüzar Korel začala plnit titulní stránky prestižních magazínů, včetně slavné Elle!
 

116

Bergüzar Korel - modelka

Bergüzar Korel - modelka - 16

Hodnocení:


 

Proslavila se, loňský rok zažila pohádkovou svatbu se svým hereckým kolegou Halitem Ergençem, narodil se jí syn. Vypadá to, že její život získal ten správný směr. Uvidíme, jak si Šeherezádě a její pohádce o Tisíci a jedné noci povede u nás. Zatím se seriál těší veliké oblibě.
 

PODÍVEJTE SE NA ANKETU, JAK SE LIDEM LÍBÍ NOVÝ SERIÁL:


 

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKY K SERIÁLU TISÍC A JEDNA NOC:


 

Nestihli jste první díl? Všechny odvysílané díly můžete sledovat na webových stránkách seriálu Tisíc a jedna noc . Další díl sledujte už dnes večer od 20:00 hodin!
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA, O KNIZE TISÍC A JEDNA NOC:Úvodní díl seriálu Tisíc a jedna noc sledovalo více než 1,3 milionu diváků
 

Příběh mladé nadané architektky Šeherezády, která bojuje za záchranu svého pětiletého syna, odstartoval i v České republice. TV Nova v neděli odvysílala úvodní díl, který si nenechalo ujít 1 341 tisíc diváků starších 15 let. S ratingem 15,2 % a podílem na sledovanosti 30,86 % se v kategorii 15+ stal první díl seriálu Tisíc a jedna noc nejsledovanějším nezpravodajským pořadem nedělního večera kromě zpravodajských relací. Nový romantický seriál zaujal svým prvním dílem především ženy – dvě třetiny jeho diváků tvořily ženy starších 15 let.

 

TN.cz