Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.9. 2010 00:51

SOUDNÝ DEN TALENTMANIE: Šťastný den pro desítky soutěžících

Poslední předtočený díl Talentmanie se jmenuje Soudný den. Do semifinále z něj postoupí 72 soutěžících.

Do Milotic přijelo přes 300 talentů. Do semifinálových přímých přenosů však může postoupit jen 72 z nich. Kteří to budou? 

 

O dalších postupujících můžete rozhodnout vy, diváci, na stránkách talentmania.tv, kde probíhá hlasování a můžete tak do hry vrátit ještě soutěžící, kteří se vám líbili nejvíc.

 

Sledujeme ON-LINE

Poslední boj se odehrál mezi tanečními skupinami. Každá z 25 skupin předvedla minutu svého vystoupení. Z nich porotci vybrali 8 skupin, které se pak utkali ve čtvrtfinálovém pavoukovi. V tak široké konkurenci uspěla street danceová skupina Gesto, která spolu tancuje jen 4 měsíce.

V dalším kole uvidíte i fakíra Petra Kozáka

Sedmá skupina postupujících

Kategorie zpěváků byla jedna z nejpočetnějších. Ze souboje zpěváků postupují Václav Lebeda, Dominika Puterová a Jan  Drzewievicki

Ve scénickém tanci postoupily Erika Dance Bratislava, Rytmus Olomouc a Mirákl z Prahy

Šestá desítka postupujících je TADY

Ze souboje stepařů mohly postoupit jen dvě formace. Těmi šťastlivci byly Tobiáš Košíř z Brna a Nine Taps z Brna aktuální mistři republiky a finalisté z mistrovství světa.

V semifinále uvidíte i mistra světa ve hraní na pilu Petra Dopitu.

Dál jede i Matěj Brzica, který zná nazpaměť jízdní řády. Doprovodí ho i Jana Kepková, která zaujala v divadle vlastní vtipnou skladbou. Uvídíte i Tomáš Ringel, Lukáš i Noemi, a smrťáka Dominika Turzu.

 

Dalších deset postupujících

Mongolská tanečnice Očko ze Znojma postoupila. Vzkaz ji vyřídil Leoš

Duel mezi imitátory Michela Jacksona byl pro porotce náročný. Kromě Davida Dostála ještě postoupil jedenáctiletý Adam Kmenta z Máslovic. Porazil Alphonse Mbouse. Porotci se nenechali ani zviklat diváky, kteří skandovali, že chtějí dál oba dva.

Tanečních skupin z divadelních castingů postoupilo několik. Milotickým sítem prošla pražská skupina Rinceori, která se specializuje na irský tanec. Dále je doplnili Dance 2 XS, Freak show a Superhrdinovia.

Souboj pěveckých imitátorů vyhrál imitátor Louise Armstronga, Peter Ondrija z Prešova. Za sebou nechal nevlastního bratra Karla Gotta z Plzně i imitátora Chrise Normana. Verdikt jim sdělil Habera.

 

Čtvrtá desítka postupujících

V oblíbené kategorii Zdeňka Trošky – folklor – postoupily Čarovné ostrohy. I když porota byla na rozpacích, protože pro aranžmá v Milotickém zámku nezvolili úplně vhodnou formu prezentace.

Mezi mažoretkami a Cheersleaders rozhodovala Alena Šeredová. Více se jí líbily Precioso z Blatné.

 

Třetí desítka postupujících

Milotickým sítem neprošla ani Anna Mazouchová, exotická zpěvačka z Brna. Duo Two Voices zaujalo předělávkou klasiky a můžeme se na ně těšit i v semifinále. Jedna z dam byla hostem ON-LINE. Dámy našly v obálce zelenou.

 

Za malým Michaelem Jacksonem alias Davidem Dostálem z Kunštátu , který ještě na vozíku v divadle slíbil, že v Miloticích se postaví na vlastní nohy, přišel verdikt říci sám Palo Habera. S Davidem se uvidíme i v semifinále. "Těším se, že už budu běhat,“ řekl David.

Taneční skupiny Ellegance z Košic, která se věnuje tanci na vozíku, sice nepostoupila, ale jak to zhodnotila Adéla oni všichni jsou vítězi kategorie „Klobouk dolů“.

Dvaadvacetiletá Lenka Pietrová z Jabluňkovo je upoutaná na vozík. Do Milotic přijela se svojí sestrou, která je pro ni velkou oporou. V divadle jí věnovala báseň – postoupila do semifinále.

 

Souboj operních pěvců a pěvkyň rozhodoval odborník na slovo vzatý operní režisér Zdeněk Troška. Postoupila Patricia Janečková z Ostravy, Matěj Benda z Nitry a Iveta Hejduková z Liberce.

 

Druhá desítka postupujících je tedy TADY

Postoupila i žena, která si v přímém přenosu, kvůli prohrané sázce oholila hlavu. Gabriéla Vodrášková byla i hostem ON-LINE rozhovoru na tn.cz

 

Adéla Banášová musela rozhodnout mezi třemi psími umělci. Nejtalentovanější ořech v Česko-Slovensku nepostoupil. Postoupila Kejsy a Alena Smolíková.

Se skupinou Sabrosura se uvidíme i v semifinále. Patrik Janejsek v divadle předvedl tanec s obručemi, ale dále ho neuvidíme. Imitátor Felixe Holcmana nepostoupil. Miroslav Pokorný v divadle prolezl squashovou raketou a v Milovicích prolezl i do semifinále.

 

Břišní tanečnice bojovaly o jedno postupové místo v největším zámeckém sále. A postoupila Anna Maria Mitrová z Blatné na Ostrově. Porota se shodla, že má nejpřirozenější pohyby.

 

Prvních deset postupujících najdete tady:

V Milovicích také skončila travesti show Scandal Ladies, či kankánové tanečnice Pega Fun.

 

Na leteckou akrobacii na hudbu nezbyl čas v castingu, takže se na Martina Hauka z Karviné a jeho tančící model letadla můžete podívat nyní. Z Milostic do semifinále postoupil. Den před Soudným dnem se Stal českým mistrem v leteckých modelech.

Na zastřešeném podiu na nádvoří zámku probíhal zatím souboj tanečníků electric boogie. První byl Matúš Pišný, který postoupil automaticky, a o kterém Palo prohlásil, že by mohl celou talentmanii vyhrát. Zbývající dvě postupová místa do semifinále v této kategorii obsadili: Mr. Pop alias patnáctiletý Dezider Agóč, který se to učí sám doma před zrcadlem. Poslední postupové místo připadlo Hybrid Crew z Orlové.

Pro Reného Richtera alias Golema, který v zubech roztočil Alenu Šeredovou, byl Leoš naopak poslem dobrých zpráv. Dostal obálku se zeleným papírem, který značil, že postupuje dál.

 

Verdikty poroty roznášel „pošťák Leoš“ stal se tak poslem špatných zpráv pro pražského bezdomovce, který se na castingu snažil zaujmout skečem. Obálku s červeným papírem dostala také barmanská show či trialová show souboru Mraveniště.

 

O vítězi v duelu mezi smičcovým Shadow Quartet ze Střelic a důchodcovským souborem Turčianka z Martina rozhodoval Habera. Do semifinále poslal Shadow Quartet.

 

Porotci strávili hodiny sledováním castingů. O některých rozhodli rovnou, a tak těm byla doručena obálka rovnou s verdiktem. Někteří musí ještě své kvality prokázat. A právě ty, uvidíte dnes.

 

Zdeněk Troška rozhodoval o scénických tancích. Divokou kartu udělil skupině R. A. K. Beroun, se kterou začínal tancovat i Leoš Mareš. Postoupila choreografie Nekonečný příběh.

 

Adéla Banášová poslala rovnou do semifinále zlínské Duo Ogor Wow, které předvedlo pomalou akrobacii. Při castingu na ně v zákulisí čekala několikaměsíční holčička Kornelie.

 

Alena Šeredová udělila divokou kartu Viktoru Savenkovi a jeho vnučce Elišce Součkové z Prahy, která předvedli akrobacii na písničku Holka modrooká.

 

Palu Haberovi se nejvíce líbil brněnský rómský taneční soubor Mercy, a tak právě k nim putuje jeho divoká karta.

 


 

TN.cz