Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.4. 2014 09:41
Seriálové posily

V Ulici se představí už dnes nové postavy! ZNÁME DETAILY!

Ulice - Aleš Háma jako farář Ryba
Zdroj: TV Nova

Už dnes čeká diváky oblíbené Ulice hned několik překvapení. Nejenže se v populárním seriálu poprvé objeví postava faráře Ryby v podání Aleše Hámy, ale představí se ještě další dva sympaťáci.

V roli Lukáše, který se na první pohled zakouká do Moniky Farské (Anna Fixová), uvidíme herce Petra Floriána. A protože Lukáš je muž činu, začne Moniku rovnou balit. Jestli se mu to podaří, na to si budeme muset chvíli počkat.
 

Sledujte celé díly Ulice na NOVA Plus!

Jako třetí v pořadí se představí imagemaker Lumíra Nykla (Václav Svoboda) Vít Jasný, kterého si zahraje Andrej Polák. Jeho úkolem bude Lumíra připravit na vítězství ve volbách a rozhodně Lumírovi neodpustí ani tu nejmenší chybičku.
 

115

GALERIE: Nové postavy Ulice

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Nový poradce Lumíra Nykla, imagemaker Vít Jasný - 6

Hodnocení:


Kromě nových postav přinese úterní díl i další novinky, které se budou týkat zejména Hejlových. Ivana se dnes poprvé od svého přiznání setká nejen se svou vnučkou Mirinkou, ale také s přítelem Henrym. A Jarda se od Lenky dozví něco, s čím rozhodně nepočítal.To vše a ještě mnohem víc už v úterý večer v Ulici v 18:30 na Nově.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

HLASUJTE V ANKETĚ: Milada donutila Lumíra souhlasit s testem plodnosti. Jak to dopadne?

Velikonoce v Ulici: Kdo se opije a kdo dostane pomlázkou?

V předpremiéře: Henry a Ivana: Rozchod?

Divoké Velikonoce v Ulici: Hložánek řádí u Lumíra

TN.cz

Diskuze

22.4. | 14:17 sharp12
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ty vole kam si Aleši klesnul ty joudo? Máš snad nějakej morální kredit ne! To je svět ty vole!
22.4. | 13:04 oximoron-1990
0
Náhlasit nevhodný komentář
ceflapojd: já nikoho nesoudím, ale když tě to baví. Sice s Tvími názory nesouhlasím, ale nebudu Vám tu nadávat! Tak uvidíme jak dopadneš!
22.4. | 12:22 oximoron-1990
2
Náhlasit nevhodný komentář
ceflapojd: Důchodce, nezaměstnaný, nebo člověk co se hodně nudí co? Z tvého textu předpokládám, že si člověk, co nemá co na práci a bude otravovat Brusel s kravinama! Místo toho, aby Brusel řešil důležité věci, tak bude řešit krávoviny nějakého čecha! Mimochodem se šleháním pomláskou také ...
22.4. | 09:54 oximoron-1990
2
Náhlasit nevhodný komentář
Na Ulici se moc těším, je to opavdu výborný seriál a rád se na něj každý večer dívám, sice ne v tv, ale na voyu, je to tak lepší! Jsem zvědavej, jak to dopadne s Lumírem a Miladou, byl bych moc rád, kdyby se rozešli, to je příšerná ženská! Jsem rád, že Olda už není s Jitkou takhle je to lepší! ...