Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.12. 2011 01:10

To musít vidět! Falešný Medveděv v bermudách ovládl internet

Zdroj: YouTube.com

Medveděv jako tučňák? Medvědev ve společnosti vnadných žen v bikinách? Tohle video si pustilo už 1,5 milionu diváků.

Ruským internetem se šíří video s falešným novoročním projevem prezidenta Dmitrije Medveděva, na kterém jeden z nejmocnějších mužů planety předvádí tučňáka nebo sahá dívce v bikinách na poprsí. Je to reklama britské cestovní kanceláře určená pro ruské zákazníky.

 

Video si během několika dnů prohlédlo více než 1,5 milionu uživatelů. Jeho autoři pomocí fotomontáže "donutili" prezidenta pózovat na tropické pláži v bermudách, objímat dívku kyprých tvarů a předvádět tučňáka.

 

"Novoroční projev" přitom začíná tradičně, prezident s večerní Moskvou za zády připomíná divákům, jaký byl uplynulý rok. Pozadí s hlavním městem nicméně po chvíli odnáší dělníci a Medveděv se ocitá na pláži obklopen dívkami v bikinách a kopulujícími makaky.

 

Prezident zprvu bere své novoroční povinnosti vážně, nenechává se vyrušit nabízeným pivem a nereaguje na hlas v pozadí, který ho vyzývá, aby si šel zaplavat.

 

V reklamě se objevuje i premiér a prezidentský kandidát Vladimir Putin. Na konci videa z náprsní kapsy Medveděvova saka vylézá krab a prezident ho zastrkává zpátky.

 

Přezdívku krab dostal Putin od uživatelů internetu už před několika lety.

 

Nejde o první případ, kdy byl vládnoucí tandem použit pro komerční cíle. Většinou však autoři reklam přistupovali k postavám prezidenta a premiéra opatrněji a uctivěji.

tn.cz / Mediafax