Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.7. 2012 19:10
zprávy ze světa šoubyznysu

TV Nova spouští nový společenský online magazín Prásk.tv

Prásk - logo
Zdroj: TV Nova
Logo nového magazínu

Skupina Nova rozšiřuje své internetové portfolio a dnes spouští nový společenský online magazín Prásk.tv.

Magazín bude čtenářům každý den přinášet ty nejlepší zprávy ze světa šoubyznysu, kuriozity, zajímavosti ze života celebrit, ale i zajímavé příběhy z každodenního života. Pro svůj start si Prásk.tv pro čtenáře na zítřek připravil exkluzivní rozhovor s Reyem Korantengem a zpravodajský speciál z karlovarského Mezinárodního Filmového Festivalu.
 

"O konceptu společenského online magazínu jsme uvažovali delší dobu, ve stávající situaci nám jeho spuštění dává velký smysl kvůli doplnění našeho online portfolia. V rámci segmentu navíc máme výjimečné výchozí podmínky, díky spolupráci TV Nova s řadou předních herců a dalších celebrit je naší velkou výhodou možnost získávat exkluzivní materiály nejen o dění v jejich pracovním, ale i soukromém životě. Například i tímto se chceme odlišovat od konkurence,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce nových médií.
 

Šéfredaktorem portálu Prásk.tv se stal Petr Macek, dlouholetý vedoucí společenských rubrik předních českých médií. "Jsem rád, že mohu vést právě Prásk. Doufám, že se stane pro čtenáře vyhledávaným zdrojem zábavy a informací ze světa českého i světového showbyznysu. Některé věci se prostě prásknout musí!," říká šéfredaktor Petr Macek.


Nový portál najdete TADY
 

fim TN.cz