Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 10. 2010

ULICE: Kde je Eddie, tam je problém!

Eddie z Ulice
Zdroj: TV Nova
Eddie z Ulice

Již tento čtvrtek, tedy 14. října 2010, přivítá nejoblíbenější denní nekonečný seriál TV Nova Ulice novou postavu v podání Jiřího Panznera. Pohodář Eddie je pěkný průšvihář. Koho stáhne svou bezstarostností do maléru?

Spolužáka z vysoké školy Eddieho Rambouska, v podání herce Jiřího Panznera, si Vojta oblíbí na školním soustředění. V jeho očích je Eddie velký pohodář, zkrátka v klidu. Bydlí v polorozpadlém domku a žije si svým alternativním způsobem v moderní době. Chvílemi tak trochu sám proti všem, ale to mu rozhodně nevadí, naopak. Studium druhé vysoké školy bere s přehledem.

 

Vojta se rozhodne, že ho všem představí na kolaudační party v novém podnájmu. V situaci, kdy všichni ocitnou v rukách policie, se totiž ukáže, že Eddie není rozhodně žádný svatoušek. S novým kamarádem našich vysokoškoláků přicházejí tak i nové zážitky.

 

Herec Jiří Panzner, který skvěle představuje Eddieho Rambouska, pochází z Prahy. Vystudoval DAMU. Diváci ho mohli spatřit v mnoha divadelních představeních divadel Aqualung, Na Vinohradech a v divadle F. X. Šaldy v Liberci.

 

Ulice - každý všední den v 18:30 na TV Nova

 

Více na www.nova.cz/ulice

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

TN.cz