Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.7. 2014 11:37
Bitka na Stodolní

Útok na Hrůzu: Zadrželi mladíky podezřelé z napadení zpěváka

Zdroj: TV Nova

Zpěvák Michal Hůrza je stále ve vážném stavu v nemocnici. Policie už zadržela dva mladíky, které podezřívá právě z útoku na zpěváka. Potyčka se stala v noci ze středy na čtvrtek v ostravské Stodolní ulici.

Ostravská policie v souvislosti s útokem na zpěváka Michala Hrůzu zadržela dva mladíky ve věku 18 a 19 let. "Mladíky jsme zadrželi po provedení všech úkonů. Bližší podrobnosti v tuto chvíli nebudeme komentovat," uvedla ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková s tím, že policie stále hledá svědky a vyhodnocují kamerové záznamy v okolí místa útoku.
 

Mladíky policie vyslýchá a pravděpodobně skončí v cele předběžného zadržení. Policie případ kvalifikovala jako těžké ublížení na zdraví, za což hrozí pachateli až deset let vězení.
 

Zpěvák Michal Hůrza stále leží ve vážném stavu v umělém spánku v ostravské nemocnici. Podle lékařů jsou při podobných zraněních kritické první čtyři dny.
 

Zatím není úplně jasné, jak k bitce došlo, a kdo ji vyprovokoval. Jisté je, že Michal Hrůza po odehraném koncertě ve středu v noci zamířil s dalšími členy kapely do baru. Když se ostatní kolem třetí ráno vraceli na hotel, zpěvák zůstal. O půl čtvrté už ležel v bezvědomí na zemi.
 


Co se stalo, je však stále nejasné. Nejspíš ho někdo praštil do hlavy. On ránu nečekal a skácel se na zem. Hovoří se o tom, že mela se mohla strhnout kvůli dívce. Také se mluví o tom, že zpěvák celou hádku odstartoval.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zpěvák Michal Hrůza skončil v nemocnici! Poškození mozku!

Michale, drž se! Reagovaly Farna a další hvězdy na nehodu zpěváka Hrůzy

TN.cz / ČTK / hmr
Reklama