Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 4. 2010

V neděli startují na MTV dva nové seriály

Přichází Blue<br>Mountain State!
Zdroj: MTV
Přichází Blue Mountain State!

Diváci MTV se mohou těšit na seriály Borci z Blue Mountain Stata a reality show Náctileté maminky.

 Již v neděli 18. dubna 2010 představí MTV českým a slovenským divákům hned dvě programové novinky.

Vůbec první hraný seriál z produkce MTV s názvem Borci z Blue Mountain State a reality sérii Náctileté maminky uvidí diváci každou neděli večer. Borci z Blue Mountain State je nový komediální seriál MTV, který sleduje životy tří mladíků Alexe, Sammyho a Craga. Ti se snaží protlouct programem školní fotbalové ligy amerického středozápadu. Alex je talentovaný rozehrávač, spokojený se svou pozicí na střídačce a rozjetými mejdany se školním maskotem Sammym. Na druhé straně je Craig, jemuž plán kariéry profesionálního sportu kontroluje přítelkyně. Povede se těmto čerstvým zelenáčům vybalancovat fotbal, holky a školu?

Více o Blue Mountain State najdete na stránkách TADY a TADY

Na MTV je uvidíte od 18. dubna každou hodinu od 22:00.

Další novinkou ve vysílání je pokračování oblíbeného seriálu 16 a těhotná, tentokrát pod názvem Náctileté maminky. Seriál nahlíží do života mladých matek, které se potýkají s výzvami prvního roku mateřství ještě před dovršením plnoletosti.

Manželství, vztahy, podpora rodiny, přijetí na vysokou školu nebo získání zaměstnání – to všechno jsou problémy, kterým jsou denně vystavovány.

Náctileté maminky vysílá MTV od 18. dubna každou neděli ve 20:45.

tn.cz / TV Nova
Reklama