Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.12. 2014 15:16
TV program na Nově

Kdy se po svátcích vrátí oblíbené seriály? TV Nova chystá i novinku!

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Seriály televize Nova se po sváteční pauze vrátí na televizní obrazovky už na začátku třetího lednového týdne. Na jaro 2015 si TV Nova připravila programovou novinku v podobě premiérového kriminálního seriálu Policie Modrava.

Hned od pondělí 12. ledna se diváci mohou těšit na pokračování příběhů svých oblíbených hrdinů ze seriálů Ulice a Doktoři z Počátků. V úterý 13. ledna s novým logem a znělkou opět odstartuje Ordinace v růžové zahradě 2. "Věřím, že pokračování oblíbených seriálů potěší všechny jejich fanoušky. Například v Ordinaci v růžové zahradě 2 se diváci dočkají překvapení v podobě několika nových postav, které s dějem v nemocnici pořádně zamávají," říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

 

Nové dramatické linky čekají i na diváky dalších původních seriálů televize Nova. V Ulici se Adriana Pešková vydá hledat svého biologického otce a pořádně živo bude i kolem vztahů kadeřnice Simony, Oldy Farského a Světlany s Lumírem. Zvraty se nevyhnou ani Doktorům z Počátků. Hned v lednu vyvrcholí spor s řádícími „šmejdy“, který odnese Ema. Otovo přátelství s Lídou se vyvine nečekaným směrem a radostná událost čeká na Vandu s Romanem. 

 

 

Po vánoční pauze se vrátí i zpravodajské a publicistické pořady televize Nova, které se v průběhu jara 2015 postupně představí z nového studia. Střepiny své příznivce znovu osloví už v neděli 4. ledna, Volejte Novu a Koření se na obrazovkách objeví v sobotu 10. ledna. Diváci show Prásk! se mohou na další novinky ze světa celebrit těšit už ve čtvrtek 15. ledna a fanoušci pořadu o vaření U Haliny v kuchyni se jeho návratu dočkají 24. ledna. Pořady Víkend a Rady ptáka loskutáka si diváci budou moci naladit opět v únoru.

 

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

 

Jako novinku pro jaro 2015 uvede televize Nova premiérový kriminální seriál z prostředí nádherné šumavské přírody Policie Modrava. Hlavní hrdinkou je zkušená kriminalistka Jana Vinická v podání Soni Norisové, která z osobních důvodů přichází z většího města na venkov a přijme uvolněné místo velitele policejní stanice na Šumavě. Musí se však vyrovnávat s počáteční nepřízní místních policistů, kteří se nemohou smířit s tím, že jim velí žena. Jana je vtipná, inteligentní a má veselou optimistickou povahu se smyslem pro humor. Tak se snaží řešit i jednotlivé kriminální případy, které se odehrávají v jejím regionu. V seriálu, který bude TV Nova vysílat v neděli od 20.20, se objeví také Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa, Jana Boušková a další.

pet TN.cz
Reklama