Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.7. 2009 12:43

Komunisté: Madonno, nekruť zadkem a zpívej Internacionálu

Madonna
Zdroj: oficiální zdroj

Pokud si zpěvačka navíc obleče pruhované tričko, námořnickou čepici a bude držet "rudý prapor pracujících", jsou komunisté ochotni na koncert v Petrohradě přijít.

Popová zpěvačka Madonna zřejmě nebude mít klid, nedávno se kvůli jejímu turné ve Varšavě vzbouřili katolíci. Teď jí zase ruští komunisté vyzývají, aby při koncertu v Petrohradě 2. srpna nekroutila tolik zadkem a radši zazpívala nějakou revoluční píseň.
 

"Madonno! Budeš zpívat v Rusku na Palácovém náměstí. Musíš si uvědomit svou zodpovědnost. Nemůžeš kroutit zadkem a mít na sobě frivolní oblečení," napsali komunisté druhého největšího ruského města v otevřeném dopise zveřejněném na internetu.
 

Zpěvačku také vyzvali, aby do svého repertoáru zařadila nějakou ruskou revoluční píseň nebo Internacionálu či alespoň Marseillaisu (francouzskou národní hymnu) a vzala si pruhované tričko a námořnickou čepici a v ruce třímala "rudý prapor pracujících".
 

Pokud si Madonna všechna tato doporučení vezme k srdci, komunisté slibují, že půjdou na její koncert, bude-li ovšem ve "stranické pokladně dost peněz".
 

Na koncertu na Palácovém náměstí, kde stojí Zimní palác, bývalé sídlo ruských carů, které bolševici vzali v roce 1917 útokem, organizátoři očekávají na 50 tisíc lidí.
 

Americká hvězda, jejíchž alb se ve světě podle odhadů prodalo na 200 milionů, vystoupí v Petrohradu v rámci svého turné Sticky and Sweet. V Praze Madonna vystoupí 13. srpna.

 

Poslechněte si na pilotní singl k novému turné

mar tn.cz / Mediafax