Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2011 18:40

POMSTA V SUPERSTAR! Osvaldová chtěla vyhodit dívku podobnou milence Soukupa!

Superstar - Osvaldová
Zdroj: TN.cz

Vyřizují si porotci se soutěžícími i své osobní účty? Minimálně to by se mohlo zdát z toho, jak Gábina Osvaldová přistupovala k soutěžící, která ji připomínala ženu, která ji odloudila manžela Ondřeje Soukupa.

Soutěžící s exotickým jménem i vzhledem Celeste Rizvana Buckingham nápadně připomíná Lucii Šoralovou – slovenskou hvězdičku, která nyní žije s Ondřejem.

 

Lucia Šoralová
Zdroj: Korzo Lucia Šoralová


Asi to nebyl pro Osvaldovou příjemný pohled, když viděla milenku svého muže před sebou. Téměř okamžitě se rozhodla, že přes ni teda do Divadla neprojde.


Práci ji usnadnil i její zpěv. Nenechala ji ani dozpívat a hned řekla rozhodné ne. "Jste hezčí než zpíváte," zpražila ji Osvaldová. K ní se přidala i Zeťová a pozadu nezůstal ani Habera. Celestu však zachránil Rytmus, kterého okouzlila svým královským jménem a exotickým vzhledem.


PODÍVEJTE SE na casting Celesty


A jak vlastně funguje manželský čtyřúhelník Osvaldové se Soukupem? Ondřej začal trávit víc času s Lucií Šoralovou a Gábina se zase začala více věnovat svému bulharskému zajíčkovi Mirku Mirčevovi. Strávili spolu dokonce dovolenou.
Nadále však Osvaldová se Soukupem žijí ve společné domácnosti.

 

Chcete jít na večeři se SuperStar? Soutěžte na oficiálních stránkách soutěže Česko Slovenská SuperStar. Tento týden můžete vyhrát večeři v doprovodu Bena Cristovaa. Soutěžit můžete do čtvrteční půlnoci. Vítěz večeře bude oznámen v pátek. Jeho jméno bude uvedeno na webu soutěže.

TN.cz