Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.6. 2009 22:16

THE BEST OF SuperStar. První série castingů

Zdroj: TN.cz

V Brně pokračoval v pondělí dnem casting do soutěže Česko Slovenská SuperStar.

Z více než tří tisíc přihlášených soutěžících se v neděli a v pondělí v Brně mohly porotě předvést asi dvě stovky. Jejich výkony hodnotili Ondřej Hejma, Marta Jandová, Dara Rolins a Pavol Habera.

Zdroj: Zuzana Neuvirtová

Novinkou pro české účastníky byla možnost doprovodit se při vystoupení před porotou na hudební nástroj. Toho řada soutěžících opravdu využila, a tak se v davu objevila především spousta kytar, ale také housle či klávesy.

Většina soutěžících odešla s nepořízenou, jiní postoupili dál. V neděli dostalo zelenou 18 účastníků, v pondělí byli porotci přísnější: do půl páté schválili necelou desítku uchazečů.

 

Celkem nakonec z Brna postoupilo do dalšího kola castingů 32 mladých zpěváků a zpěvaček. Další zájemci o pěveckou kariéru budou mít šanci v následujících týdnech v Bratislavě, Praze a Košicích.

Soutěžící si vybírali slovenské i české písničky, nejvíc ale frčely ty anglické. Někteří si ani nelámali hlavu s výslovností. Což se pak podepsalo na jejich výkonu.


Nejen díky tomu se rozrostla hvězdná pěchota o další výrazné interprety. Další informace o nedělním kole castingu se dočtete TADY.


Podívejte se, jak vypadalo první kolo castingu v Brně.

Zdroj: Zuzana Neuvirtová

Do společného projektu TV Nova a TV Markíza Česko Slovenská SuperStar se přihlásilo přes 10 tisíc zpěváků a zpěvaček, kteří během castingů projdou sítem porotců. O vítězi rozhodnou diváci.


Výherce celého klání získá nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt v hodnotě 100 tisíc eur, v přepočtu 2,66 milionu korun.

 

Zdroj: Zuzana Neuvirtová

gib TN.cz

Diskuze

23.6. | 09:12 ekupony
0
Náhlasit nevhodný komentář
Víme, jak ušetríte - http://www.ekupony.cz/.
22.6. | 21:30 Pavel Žalský
0
Náhlasit nevhodný komentář
TRAPNYWEB:TY UBOŽÁKU CO SI TADY VYSKAKUJEŠ ZAJÍMALO BY MĚ KOLIK TI JE KOKOTE VYPADÁ TO NA 4 .AKORÁT TU VŠECHNY SEREŠ TAK DRŽ HUBU A NEBYJADŘUJ SE KRYPLE.
22.6. | 20:43 easka
0
Náhlasit nevhodný komentář
to willi: podle mě jseš ten vůl ty. Jak píše trapný web, jseš střevo, po kterým se nedá nic číst. Gramatika ti je lhostejná, jeden nesmysl za druhým, co ty píšeš, tím nemám na mysli ty chyby, někdo se blbý už narodí.
22.6. | 20:20 Petr Brand
0
Náhlasit nevhodný komentář
goodbyemylove :Trochu sem se nechal unést.Utrpěl sem srážku z volem.
22.6. | 20:15 trapnyweb
0
Náhlasit nevhodný komentář
:DDDDDDD Ty se nestydis, ty prase, mi psat, kdyz delas tolik hrubek v tech tvych vyplodech z ty tvy blby hlavy. Nauc se gramatiku, ty idiote, a pote mi pis. Fuj, ze se nestydis, smrade!
22.6. | 20:12 Jana Hessova
0
Náhlasit nevhodný komentář
ale no tak , panove, to je uroven diskuse?!?
22.6. | 20:05 Petr Brand
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ty seš obyčejný chudák!!!! Ty tvoje výkřiky do tmy stojí zato.Nejsi náhodou nějakej "major Zeman" ty pátraču IP adres??Si obyčejný malý prasátko.Až jednou dospějes tak to bude rana ty idiote.Tvoje matka s tebe musí mít radost když to nejlepší z tebe jí steklo po stehně!Si trapný a ...
22.6. | 19:41 pietro23
0
Náhlasit nevhodný komentář
a vem si prášky , nebo tě ,setřička odpojí od netu :)
22.6. | 19:39 pietro23
0
Náhlasit nevhodný komentář
vymáčkni si pupínek :)
22.6. | 19:37 pietro23
0
Náhlasit nevhodný komentář
zkus to dame spicha nemam problem :)