Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2011

SUPERSTAR ŠEPS! Za vystoupení bere až 50 TISÍC!

OSMÉ FINÁLE: Michal Šeps 3

Honorář jako opravdová superstar si účtuje za svá vystoupení bronzový finalista Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps. Jeho koncert prý vyjde i na 50 tisíc korun!

Ostatním finalistům ze soutěže dává bronzový Michal Šeps pořádně na frak. Je o něj takový zájem, že musí na koncerty létat letadlem, aby všechno stihl. Jak napsal server super.cz, český rastaman si za to účtuje také patřičný honorář – až 50 tisíc korun za vystoupení.

Fanoušci po něm šílí, pořadatelé akcí si mnou ruce. O víkendu stihl šestnáctiletý milovník reggae vystoupení v Pardubicích, v Tatrách a v Košicích. A další nabídky se mu jen hrnou. Údajně si už za pár týdnů vydělal statisíce.

ČTĚTE TAKÉ:
SUPERSTAR! Rastaman ŠEPS dostává PODPRSENKY! Alžběta žárlí!

Zatímco Šeps si užívá popularity, jeho manažeři neztrácejí čas. Nasmlouvali mu už další desítky vystoupení. Možná si chce Michal našetřit na pořádnou veselku. Jak totiž před časem přiznal při on-line rozhovoru na TN.cz, hodlá se oženit se svou přítelkyní Alžbětou Kolečkářovou. Na to si ale kvůli svému nízkému věku bude muset divoký zpěvák ještě počkat.

TN.cz

Diskuze

18.6. | 20:07 john krejci
0
apostolor.moje znama dela sestricku na psychiatrii a sama rika ze lide odsuzujou marihuanu ale jeste nikdy nevidela nekoho kdo kouri marihuanu aby potreboval leceni.alkoholiku tam maji prej spoustu a to ze nekdo bere marihuanu jako startovaci drogu je blazen protoze to muzu rict i ja o pivu .je ...
18.6. | 17:00 apostolor
0
Stagemastere, je ověřené, že démon alkohol se dá zvládnout, ale droga těžko. Feťáci jsou náměsíční zblbla s nulovou hodnotou pro jakoukoliv společnost, nebezpeční a škodní svému okolí. A proto by se s nima jako se škodnou mělo zacházet a ne jim dělat reklamu v pofiderní soutěži SuperStar. Jsou to ...
18.6. | 11:48 john krejci
0
apostolor.alkoholici fandi zase alkoholikum
18.6. | 11:47 john krejci
0
kdyz jsou lidi schopni vyhodit peniza za Vondrackovou tak proc ne za Sepse.je na kazdem co chce poslouchat a jestli huli tak to je opravdu jeho vec co dela protoze marihuana oproti alkoholu ma alespon nejake plus.
15.6. | 20:14 sany1
0
kterej mamrd ho může poslouchat!!!nechápu
15.6. | 15:05 evjel
0
Šeps byl jedinou výraznou osobností v celé finálové skupině Superstar, což se již projevuje. Zatímco ostatní zpívali zcela průměrně (snad jen Gábina a Bětka byly nadprůměrné), Šeps byl originální. A Adamac neměl vyhrát, nebyl nejlepší, ale musel přeci letos vyhrát Slovák, to je zcela jasné.
15.6. | 10:13 Jaroslav Klobáska
0
apostolor,je zřejmé jaká je tvá oblíbená místnost.
14.6. | 14:37 midlle
0
jaká superstar - superdebil možná - bych ho nepozval ani na plašení holubů aby nesrali na apoštoly
14.6. | 09:31 broucek55
0
ale jo kluku jen tak dál dokud je zájem chytni příležitost za vlásky ono to nebude mít dlouhé trvání......... lepší ,když něco děláš než spousta tvých vrstevníků se fláká a tahá s rodičů a sociálek prachy.........
14.6. | 08:33 apostolor
0
Huliči fandí vyhulenému, tak to je teda úroveň poplatná tomuto absurdistánu. Řečeno slovy profíka, takových osobností vyextraktuju kýbl a když přitlačím, tak dva.