Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2011

SUPERSTAR ŠEPS! Za vystoupení bere až 50 TISÍC!

OSMÉ FINÁLE: Michal Šeps 3

Honorář jako opravdová superstar si účtuje za svá vystoupení bronzový finalista Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps. Jeho koncert prý vyjde i na 50 tisíc korun!

Ostatním finalistům ze soutěže dává bronzový Michal Šeps pořádně na frak. Je o něj takový zájem, že musí na koncerty létat letadlem, aby všechno stihl. Jak napsal server super.cz, český rastaman si za to účtuje také patřičný honorář – až 50 tisíc korun za vystoupení.

Fanoušci po něm šílí, pořadatelé akcí si mnou ruce. O víkendu stihl šestnáctiletý milovník reggae vystoupení v Pardubicích, v Tatrách a v Košicích. A další nabídky se mu jen hrnou. Údajně si už za pár týdnů vydělal statisíce.

ČTĚTE TAKÉ:
SUPERSTAR! Rastaman ŠEPS dostává PODPRSENKY! Alžběta žárlí!

Zatímco Šeps si užívá popularity, jeho manažeři neztrácejí čas. Nasmlouvali mu už další desítky vystoupení. Možná si chce Michal našetřit na pořádnou veselku. Jak totiž před časem přiznal při on-line rozhovoru na TN.cz, hodlá se oženit se svou přítelkyní Alžbětou Kolečkářovou. Na to si ale kvůli svému nízkému věku bude muset divoký zpěvák ještě počkat.

Reklama
TN.cz
Reklama