Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.5. 2011 12:56

SUPERSTAR! Vzpoura porotců: ŠEPSE VE FINÁLE NECHCEME!

Michal Šeps by měl podle poroty vypadnout
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Pěvecká soutěž Česko Slovenská SuperStar se blíží do finále. Největší otázkou zůstává, zda vypadne rastaman a rebel Michal Šeps, nebo ne. Porota včera dala jasně najevo, že ho ve finále nechce.

Michal Šeps je od začátku soutěže kontroverzní zpěvák. Nejraději zpívá reggae a ostatní písně vypouští. Přesto dokázal postoupit mezi nejlepší trojici. V nědělním přenosu dala porota najevo, že s Šepsem do finále nepočítá.

Nejprve se do Šepse obula Gábina Osvaldová.  Té přišla Michalova verze hitu Dr. Jekyll, Mr. Hyde spíše zábavná a nebyla zcela spokojená ani se Šepsovým podáním písně.

PODÍVEJTE SE NA 1. PÍSEŇ MICHALA ŠEPSE A HODNOCENÍ POROTYMnohem více kritiky se rastaman Šeps dočkal po své druhé písni English man in New York. Při hodnocení si ze zpěváka udělal legraci jeho největší odpůrce Rytmus: "Dneska jsi byl nejlepší, ale kapela byla kvalitnější než tvůj zpěv," žertoval slovenksý rapper.

PODÍVEJTE SE NA 2. PÍSEŇ MICHALA ŠEPSE A HODNOCENÍ POROTYNejtvrdší verdikt si Michal Šeps vyslechl v závěru večera od porotce kata Pavola Habery: "Řekněme si to takhle, ty jsi doma v reggae, ale ostatní nemáš rád," to není dobrý přístup. Ti ostatní jsou univerzální. Tebe bych do finále nedal," zakončil své dlouhé hodnocení Habera.

PODÍVEJTE SE NA 3. PÍSEŇ MICHALA ŠEPSE A HODNOCENÍ POROTYO osudu Michala Šepse i ostatních finalistů rozhodnou vaše hlasy už dnes ve 20:00 v předposledním finálovém večeru.

 

TN.cz

Diskuze

30.5. | 18:33 kimy69
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nejvíce mě včera dojmulo, jak tam Habera žvejkal něco v tom smyslu, že tam je někdo pro peníze....asi zabúdol, že za ty slinty a sprostoty, co tam předkládá lidem před desátou, má čtyři mega....tak nevím
30.5. | 18:22 mitalinka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Že vzpoura... Naráz je proti němu vzpoura..Hlavně že ho ze začátku pouštěli dál a dál.. A byl jim dobrý jenom na zasmátí..A dělali si z něho srandu..A teď když už něco dokázal tak ho tam nechcou... Jednoduše ''NO COMENT'' Prostě Morava miluje Šepse..
30.5. | 17:56 xromik6
0
Náhlasit nevhodný komentář
Proč brát všechno tak vážně a zvlášť tuto soutěž. Jak říkal včera Habera, Češi mají zvláštní smysl pro humor, zvolili si za největšího Čecha Cimrmana. I Hliník má svoji sochu, tak proč ne Šeps superstar? Udělejme mu radost, ať má prachy na Jamajku, třeba nás tam proslaví. A ostatní soutěžící budou ...
30.5. | 17:45 topka55
0
Náhlasit nevhodný komentář
je to rebel a takové mládež bude podporovat !!Vzepřel se nařízeným pravidlům a tím si je získal !Ale je to o zpěvu ,tak nevím..
30.5. | 16:27 zlatyslavik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Sázkové kanceláře - DOPOLEDNÍ kurs na MICHALA 6:1 ODPOLEDNE - 4:1 Kdybychom si všichni vsadili na MICHALA a poslali mu hlas, vyhrál by peníze nejen on,ale i my všichni. Michal není ZLATÝ SLAVÍK,ale je to SUPERSTAR,která pobaví diváky všech věkových kategorií.Talentů na zpěv je mnoho,ale ŠOUMENŮ je ...
30.5. | 16:16 mysi-domecek
0
Náhlasit nevhodný komentář
to helennka: Já. =) A že jsem od něj starší jen dva roky. Ale nevím, proč tu všichni řeší hulení. Rytmus mlátí lidi na koncertech a podívejte se na Leoše Mareše. A soudí podle toho někdo jejich výkony? Michal si zaslouží soudit podle zpěvu a ne podle návyků.
30.5. | 16:14 mysi-domecek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hulení nehulení, neřeším to, ze začátku to byla sranda, fajn, Šeps je kapr, ale do téhle soutěže to není. To je jako by tam přišel někdo s growlingem a čekali, že zazpívá čistě Gotta. Nemá tam prostě co dělat. A je to vina porotců. Mohlo jim dojít, že je to o něčem jiném a že jej lidi jakožto ...
30.5. | 16:10 olidechiozviratech
0
Náhlasit nevhodný komentář
Šeps je úžasný,nejlepší a jednoznačně nejzábavnější ze všech finalistů ČeskoSlovenské SuperStar! A proto jednoznačně nesouhlasím s porotou...Hlavně s RYTMUSEM! Ten nic v životě nedokázal a jak říkal Míša:Umí jenom odříkávat básničky při klavíru a je to rychlovrška showbyznisu! Ale má to jednu ...
30.5. | 15:40 helena kralova
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já bych byla pro šepse. Je perfektní.a jestli hulí? Kdo to v jeho věku nezkusil.
30.5. | 15:29 Alois Adamec
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nápovědy porotců,byli mimo.