Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.11. 2010 21:46

TALENTMANIA: Křehká Patricia Janečková uhranula Chodúra!

Zdroj: YouTube.com

Operní diva Patrícia Janečková ohromila v Talentmanii diváky v Česku i na Slovensku. Už v létě však vystupovala s vítězem Česko-Slovenské superstar Martinem Chodúrem.

V Talentmanii zatím všechny své soupeře rozdílem třídy převálcovala. Výhru však v kapse zatím nemá, zato úspěšné vystoupení s Martinem Chodúrem ano.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Talentmania: Masakr! Okrajové žánry dominují

 

V červnu s ním ve Zlíně zpívala duet ze slavného muzikálu Fantóm opery. Kšeft ji dohodil její otec. Informoval o tom server cas.sk

 

Video z jejich vystoupení najdete pod titulkem článku.

 

Jak se tito dva famózní zpěváci daly dohromady? Třináctiletá Patrícia kdysi projevila přání, že by si ráda s vítězem Česko-Slovenské superstar zazpívala. Otec neváhal a zavolal jeho manažerovi. Slovo dalo slovo a dvojice si spolu zazpívala na koncertu ve Zlíně.

 

PODÍVEJTE SE:

Vystoupení Patrície ve finále Talentmanie

Otec tak Patrícii splnil její sen. "Byla nadšená, splnil se jí její sen," prozradil pan Janeček. Chodúrův manažer byl také spoluprácí nadšený. "Patrícia je extrémně talentovaná a i Martin byl příjemně překvapený jejím talentem," netajil spokojenost jeho manažer Matej Drlička, který s ní plánuje další spolupráci.
 

Zpěv Patrície zaujal také jednu z předních českých operních zpěvaček Andreu Kalivodovou. "Držím ji pěsti," řekla v rozhovoru pro tn.cz.

 

POSLECHNĚTE SI:

Rozhovor s Andreou Kalivodovou o Patrícii Janečkové

 

Operní pěvkyně také Patrícii poradila aby si dala pozor, s kým prožije první lásku. "Nejen v operním zpěvu je důležité mít kolem sebe lidi, které vám budou pevnou oporou," doporučila Kalivodová.

tn.cz / muf