Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.6. 2011 16:21

Stříbrná SUPERSTAR Gábina GUNČÍKOVÁ: Řeknu vám, co mám s LUKÁŠEM!

Gabriela Gunčíková
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Stříbrná finalistka Česko-Slovenské SuperStar Gábina Gunčíková konečně promluvila o tom, jaký je její vztah s vítězem Lukášem Adamcem! Ten jí z výhry 2,5 milionu korun vyplatí nemalý podíl..

O tom, že Gábina a Lukáš k sobě mají blízko, se spekulovalo již mnoho týdnů zpátky. Podle některých zdrojů byli milenci, podle jiných naopak nemilosrdní soupěři. Jaká je skutečnost, to řekla Gábina v on-line rozhovoru na TN.cz. "Nikdy jsme spolu nic neměli, jsme spíš jako bratr a sestra," přiznala Gábina. Zatímco Gábina přítele nemá, Lukáš je šťastně zadaný.

Svého největšího soupeře neměla Gábina ani jako nepřítele. Naopak byla jeho fanynkou. "Již před samotným vyhlášením jsem věděla, že Lukáš vyhraje, pro mě to byl šestý smysl," odpověděla na otázku Mediafaxu, zda není zklamaná. "Chápu, že je to otřepaná fráze, ale já jsem mu to opravdu přála," dodala.

Reklama

 

Podívejte se na záznam video rozhovoru s Gábinou Gunčíkovou

 

 

Rozhovor

 

"Když si vezmete historii ročníků Česko-Slovenské SuperStar, nikdy se nestalo, že by v souboji mezi klukem a dívkou, zvítězilo ženské pohlaví," vysvětlila své předtuchy.

 

Slovenského vítěze letošního ročníku Lukáše Adamce a druhou Gabrielu Gunčíkovou dělilo podle ní několik málo procent.

 

PSALI JSME:

Scalexova gilotina: Gábina převálcovala Lukáše, ten nakonec vyhrál

SUPERSTAR: Novou SuperStar je Lukáš Adamec! Vyhrál 100 000 euro! Část věnuje Gunčíkové

 

Lukáš Adamec do redakce Novy v pondělních ranních hodinách nedorazil, po vypětí z přímého přenosu a oslavách svého vítězství usnul na gauči.

 

Na otázku, co sedmnáctiletá Gabriela plánuje v nejbližších měsících, odpověděla, že by ráda upřednostnila hudbu před studiem, ale třetí ročník svého studia hodlá v tomto roce určitě dokončit.

 

"Je možné, že čtvrťák a maturitu kvůli hudbě posunu," řekla a dále ubezpečila, že vzdělání je pro ní prioritou a studia na vysoké škole se rozhodně kvůli kariéře zpěvačky nevzdá.

TN.cz
Reklama