Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.4. 2014 12:17
tragédie zpěvačky

Kdo uštval Ivetu Bartošovou? Její manžel Rychtář? Nebo Pavel Novotný?

Zdroj: TN.cz

Kdo uštval zoufalou Ivetu Bartošovou? Bylo to domácí násilí? Může si za všechno Iveta sama? Nebo ji opravdu "zabili" novináři v čele s Pavlem Novotným.

Anketa

Kdo může za její smrt?

Hlasovalo 4538 lidí.
Moderátor pořadu Prásk! Pavel Novotný jako první bez obalu přiznal, že Iveta Bartošová je na tom velmi zle, a pokud se svým životem něco neudělá, umře. Na jeho slova došlo. Iveta Bartošová včera spáchala sebevraždu.
 

Dohnaly ji k tomu problémy s léky, závislost na alkoholu a také je zřejmé, že byla nešťastná v partnerském životě.
 

Její problematický manžel Josef Rychtář se snaží vinu za smrt labilní zpěvačky hodit na bulvární média. Prý na Bartošové dlouhodobě vydělávala a neustále ji špehovali a pronásledovali fotografové.
 

Ano, Iveta Bartošová byla bulvární ikonou a "dobře se prodávala". Jenže ji prodávali také její partneři, kteří se na její slávě přiživovali. Do světla reflektorů ji tahali Pomeje, Martucci, Macura a nakonec i Rychtář.

 

 

Všichni rychle pochopili, že Iveta je hvězda, i když padlá, a tahali ji na večírky, na premiéry, na mediálně sledované rauty... Prostě všude tam, kde se to novináři a fotografy jen hemžilo.

 

Lidé kladou k vile zpěvačky a na koleje květiny a svíčky:

116

GALERIE: Lidé přinesli svíčky a květiny na místo, kde zemřela Iveta Bartošová

Zdroj: TN.cz

Květiny pro Ivetu Bartošovou - 13

Hodnocení:


 

A všichni výše jmenovaní muži zveřejňovali soukromé zprávy i intimní podrobnosti z jejího života. Oni ji předhazovali novinářům a veřejnosti a vodili Ivetu jako "zlatého oslíka" z akce na akci.
 

Tvrdit, že Ivetu Bartošovou zabil Pavel Novotný (nebo bulvár), je stejně hloupé, jako tvrdit, že ji zabil strojvedoucí, který řídil osudný vlak...

 

VELKÝ SPECIÁL O IVETĚ NAJDETE ZDE!

 

sta TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.4. | 11:51 kimy69
29
Mně se srrát do soukromí taková imitace člověka, jako je mladý Novotný, tak ...
30.4. | 15:12 Václav Špičák
-1
Zoufalí kapitalističtí svazáci jsou k pláči.Říkají jim celebrity.Televize je ...
1.5. | 10:51 Pavel Berous
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kde jste toho SPERM-HLTA Novotného vyhrabaly,je to uslintanej šišla a měl by být trestně stihán,za nedostatek ,, LIDSKE' PODOBY '' a za nenavštěvování svého LOGOPEDA.
1.5. | 09:35 Jana Harantová
6
Náhlasit nevhodný komentář
myslím, že největší pomsta pro Rychtáře by bylo, kdyby na jeho připravovaný pompézní pohřeb nikdo nepřišel. každý může zapálit svíčku doma a ne se koukat na toho odporného šaška.
30.4. | 21:57 kiro1
2
Náhlasit nevhodný komentář
Novotny ? Ten šišlak co ma vimlacenou hubu od udu ? Tak to je jen medialni loutka. Měly byste viždimat Rychtaře co te chudince Bartošove udělal ?
30.4. | 21:19 Luisa Chevalier
1
Náhlasit nevhodný komentář
Novotný novinář? Blekota bez skrupulí. Nedá se poslouchat, není mu rozumnět, poskakuje jako kašpar. Nejsme malé děti...
30.4. | 20:58 Jaromír Pokorný
5
Náhlasit nevhodný komentář
Když slyší slova rychtář nebo novotný tak se mě vaří krev.
30.4. | 17:40 blanka753
4
Náhlasit nevhodný komentář
Proč toho člověka nazýváte mediální hvězdou? nebo máme opět světové prvenství a za hvězdu je považován chlap, co bije ženy?
30.4. | 16:53 Kateřina Půst
3
Náhlasit nevhodný komentář
rradana55, ano Tomáš Gottlieb přispěl svoji kapkou jedu. Jsem o tom přesvědčena. Je to odpudivá postava. Zapšklý pokrytec, který se jí leta mstil a pomlouval.
30.4. | 16:08 Radka Nováčková
12
Náhlasit nevhodný komentář
Vůbec jsem nechtěla do žádné diskuze okolo této tragedie vstupovat, ale nedá mi to. Já jenom čekám, kdy se ukáže na na Tomáše Gottlieba, který výrazně doplnil ten pohár jedu, a to tak, že pravděpodobně přetekl. Všichni jsme se netečně dívali na umírání lidské bytosti v přímém přenosu a přijímali ...
30.4. | 15:32 Rafael Komorous
5
Náhlasit nevhodný komentář
Macura musí být dílo spratka Novotného, o čem by jinak psal ! Nejdříve Macuru prezentoval jako IT inženýra (musí být opravdu schopný, když dnes nemá uplatnění), teď má titul Mgr a namísto ODSUD napíše OD SUĎ, dokonce nám Macura kandidoval ve volbách..... PŘIZNEJ SE NOVOTNÝ, KDO MACURU PLATÍ ??? ...
30.4. | 15:29 J. Zahrob.
9
Náhlasit nevhodný komentář
Největší podíl na její smrti má Rychtář, to je jasný, když mu to udělala na jeho narozky... Ale hrálo v tom roli určitě víc faktorů. Asi by neskála pod vlak JEN kvůli Rychtářovi, nebo JEN kvůli článkům v bulváru... A nedávno ten Rychtářův blbej vtip, že Ivetu zabil a zakopal na zahradě! Co si jako ...
Obchodní sdělení

Bohemia Apple