Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.4. 2014 12:17
tragédie zpěvačky

Kdo uštval Ivetu Bartošovou? Její manžel Rychtář? Nebo Pavel Novotný?

Zdroj: TN.cz

Kdo uštval zoufalou Ivetu Bartošovou? Bylo to domácí násilí? Může si za všechno Iveta sama? Nebo ji opravdu "zabili" novináři v čele s Pavlem Novotným.

Anketa

Kdo může za její smrt?

Hlasovalo 4541 lidí.
Moderátor pořadu Prásk! Pavel Novotný jako první bez obalu přiznal, že Iveta Bartošová je na tom velmi zle, a pokud se svým životem něco neudělá, umře. Na jeho slova došlo. Iveta Bartošová včera spáchala sebevraždu.
 

Dohnaly ji k tomu problémy s léky, závislost na alkoholu a také je zřejmé, že byla nešťastná v partnerském životě.
 

Její problematický manžel Josef Rychtář se snaží vinu za smrt labilní zpěvačky hodit na bulvární média. Prý na Bartošové dlouhodobě vydělávala a neustále ji špehovali a pronásledovali fotografové.
 

Ano, Iveta Bartošová byla bulvární ikonou a "dobře se prodávala". Jenže ji prodávali také její partneři, kteří se na její slávě přiživovali. Do světla reflektorů ji tahali Pomeje, Martucci, Macura a nakonec i Rychtář.

 

 

Všichni rychle pochopili, že Iveta je hvězda, i když padlá, a tahali ji na večírky, na premiéry, na mediálně sledované rauty... Prostě všude tam, kde se to novináři a fotografy jen hemžilo.

 

Lidé kladou k vile zpěvačky a na koleje květiny a svíčky:

116

GALERIE: Lidé přinesli svíčky a květiny na místo, kde zemřela Iveta Bartošová

Zdroj: TN.cz

Květiny pro Ivetu Bartošovou - 13

Hodnocení:


 

A všichni výše jmenovaní muži zveřejňovali soukromé zprávy i intimní podrobnosti z jejího života. Oni ji předhazovali novinářům a veřejnosti a vodili Ivetu jako "zlatého oslíka" z akce na akci.
 

Tvrdit, že Ivetu Bartošovou zabil Pavel Novotný (nebo bulvár), je stejně hloupé, jako tvrdit, že ji zabil strojvedoucí, který řídil osudný vlak...

 

VELKÝ SPECIÁL O IVETĚ NAJDETE ZDE!

 

sta TN.cz