Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.9. 2008 19:28

V klubu mu zabili kámoše. "Zastal se mne a teď je mrtvý," zoufá

Zdroj: TV Nova

Kluci se porvali a na jednoho spadla železná konstrukce. Útočník, který podle svědků rvačku vyvolal, okamžitě utekl.

Dva mladíci se servali v sobotu kolem půl páté ráno v undergroundovém klubu Cross v Plynární ulici v Praze-Holešovicích. Tragédie se odehrála ve venkovní části, kde jsou mezi místy k sezení umístěné železné skulptury.


Muži při rvačce shodili železnou konstrukci, na které byl umístěný velký kus kamene. Ten při pádu muži ve věku kolem 25 let rozdrtil hlavu a na místě ho usmrtil. 


Útočník, který podle svědků rvačku vyvolal, okamžitě utekl. Policie celé místo obehnala páskou, za kterou leželo pod plachtou tělo v kaluži krve. Kriminální policie případ převzala a na místě úmrtí vyšetřuje. Vyslechli návštěvníky klubu a provedli průzkum okolí. "Stalo se to hrozně rychle, šel po něm fakt tvrdě, nebyla to jen obyčejná strkanice. Pak pak mu na hlavu spadla ta konstrukce, bylo to dost hrozný," řekl jeden z návštěvníků. 


"Byl to můj kámoš. Původně sem ani nechtěl jít, musel jsem ho přemlouvat. Ten frajer se na baru nejdřív navážel do mě, ať s ním jdu ven, ale kamarád mi řekl, ať na to kašlu a nikam nechodím, že s ním ven půjde on... A teď je mrtvý," řekl na místě očitý svědek celé události.

Mediafax / tn.cz