Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Aktualizováno 30.1. 2013 16:28
seznamy Zbavují se přebytků

České dráhy se zbavují majetku: Kupte si oblečení nebo nářadí za pár korun!

České dráhy
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

České dráhy mají spousty přebytečného majetku, oblečení, nářadí. Přečtěte si, co všechno si můžete od drah pořídit za pakatel.

K hodně zajímavým věcem se můžete dostat, když využijete nabídky Českých drah na odprodej nepotřebného materiálu. A kdo ví, třeba si z jednotlivých součástek budete moci postavit svou vlastní lokomotivu.
 

Kromě různých železničářských zařízení, si ale může koupit i naprosto praktické věci jako oblečení, různé nářadí nebo různé šrouby, matky, těsnění a ložiska. Můžete si koupit i zimní čepici s logem Českých drah, která stojí 143 korun.


Za zimní kožené kanady pak zaplatíte 781 korun. Dráhy nabízejí i další kusy oblečení a obuvi, například kalhoty s lacem, galoše, budny, čepice, rukavice nebo pracovní obuv, u nich ale ceny nezveřejnily, jsou dostupné pouze na vyžádání.
 

Tabulka_ Oblečení, které České dráhy také nabízí k prodeji

 

Dráhy nabízejí i celou řadu různých nástrojů a nářadí. Různé druhy nožů si můžete koupit od 53 korun. Za elektrickou pájku 585 korun.
 

Tabulka_ Nástroje, nářadí a další věci, které České dráhytaké nabízí k prodeji

 

V seznamu nepotřebných zásob najdete i například různé druhy návěstí, koupit si může třeba "Stůj" za 561 korun. Můžete si koupit i různé části vlaků, žebřík z lůžkového oddílu vás vyjde na 5720 korun,stejnosměrný motor pak 178 713 korun. Další věci, které prodávají České dráhy najdete ZDE.
 

Pokud jste si něco vybrali, musíte poslat „žádost o zaslání cenové nabídky“ na mailovou adresu, která je uvedena na stránkách Českých drah – ZDE. "Cena materiálu bude sdělena v návaznosti na konkrétní dotaz. K ceně bude přičtena daň z přidané hodnoty a případné náklady na dodání materiálu," píše se na webu Českých drah.

tn.cz / hmr