Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.8. 2014 11:09
co napsali?

Dopisy naštvaných sousedů: Terorizují je hlučným sexem

Žena
Zdroj: isifa.com

Hitem internetu se stal dopis, ve kterém si nevyspalý občan stěžuje na hlučné sexuální praktiky svých sousedů. Podobný problém řešilo dopisem více lidí. Jak se bránit rušení nočního klidu?

Na Facebooku nyní koluje dopis, který se objevil na dveřích jednoho hlučného souseda. Pisatel si v něm vtipnou formou stěžuje na rušení nočního klidu a hlasitý sex. dopis si můžete přečíst zde. Redakci TN.cz se následně ozvaly desítky lidí s tím, že mají stejný problém.


"Náruživého souseda máme také, až tak náruživého, že je slyšet i několik pater pod i nad sebe! Člověk by jim to i přál, ale nesmělo by vás to od půlnoci 3x vzbudit do té doby, než vstáváte. Tyto jejich sexuální radovánky trvají třeba i půl hodiny, při kterých tak vrže jejich postel, že se celou tu dobu nedá usnout. Budí to i naše děti v pokoji, který je na druhé straně bytu. Ostatní sousedé, kteří asi také brzy ráno vstávají, psychicky někdy nevydrží a bouchají různými předměty do topení, či na zeď. Člověk by se tomu chtěl i smát, ale to už fakt nejde. S výkřiky na závěr se nic neudělá , o nich ví při otevřených oknech celé sídliště kol dokola . Vážně uvažujeme, že se odstěhujeme," napsala nám bezradná čtenářka. Další se rozhodli situaci řešit varovným dopisem sousedům na dveře. Najdete je v galerii.

 

13

Dopisy sousedům

Zdroj: zpravy@nova.cz

Dopis sousedům - 2

Hodnocení:


 

Odstěhovat se je opravdu radikální řešení, jakkoliv jistě účinné. Někdy je možné vyřešit takovýto sousedský spor domluvou, pokud se sousedy není řeč, je možné argumentovat rušením nočního klidu, který obecní vyhlášky stanovují od 22:000 do 6:00. Je dobré pořídit důkazy, například hluk nahrát nebo zajistit svědky. Policie potom může situaci řešit domluvou, hříšníkovi uložit blokovou pokutu nebo záležitost postoupit přestupkové komisi.

 

 

Hluk v domě může řešit i bytové družstvo, které může dlouhodobě problémovému sousedovi vypovědět nájemní smlouvu.

 

Máte také potíže s hlasitým sexem vašich sousedů? a jaké je vaše řešení situace? Napiště nám na zprávy@nova.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

50 odstínů šedi, film o sexu, má svůj první trailer: Je boží!

Neuspokojený manžel vs. naštvaná žena: Podívejte se na seznam výmluv, proč nemít sex

hel TN.cz