Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.10. 2013 07:20
inspektor zasahuje

INSPEKTOR kontroloval veřejná WC. Výsledek: smrad, špína a hnus!

Zdroj: TV Nova

Inspektor televize Nova dnes prověřoval čistotu veřejných záchodků v hlavním městě. Zaměřil se na hygienu a vůbec celkovou úroveň na místech, kde dělají vizitku Praze i před davy zahraničních turistů. A nedopadlo to dobře...

Inspektor na základě tipů diváků zavítal na tři místa - na stanici metra Muzeum, což je přímo pod sochou svatého Václava, kudy denně proudí tisíce turistů.
 

Pak štáb pokračoval prověřit situaci na další frekventované místo - na Masarykovo nádraží. A do třetice se skrytou kamerou inspektor zavítal opět do metra, na pražský Anděl na stanici Na Knížecí.


 

"Shrnul bych to asi takto: Katastrofa, ostuda, nemám slov," tak hodnotí výsledek inspekce Ladislav Hruška. Špinavý záchod a otřesný interiér paní v pokladně sama komentuje slovy: "To je kvůli feťákům, to je feťáckej záchod."
 

Kapající kohoutky a skladiště smetáků - tak vypadaly záchody na Masarykově nádraží. Pokladní dokonce uvedla, že podle ní do opravy místností nikdo neinvestoval od padesátých let. Smrad, otřesná hygiena, záchodové štětky na chodbě v kýblu, takový obrázek nabídlo WC Na Knížecí. Více na videu u článku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Plivat na chodník? V Železné Rudě jedině pod pokutou. A co zakazují jiná města?

tn.cz / gar