Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 12. 2013
předpověď z hvězd

Co nás čeká do Vánoc? Astroložka prozradila, na co si dát podle hvězd pozor

Zdroj: TV Nova

Do Vánoc zbývá ještě týden. Na to jaký bude, se zeptala hvězd naše astroložka. Který den je ideální na nákupy, na velká citová rozhodnutí a kdy bude potřeba si dát velký pozor na úrazy?

Čeká nás nejhektičtější týden celého roku. Přípravy na Vánoce vrcholí. Je potřeba ještě uklidit, nakoupit dárky, dopéct cukroví a do toho ještě podávat výkony v práci. Astroložka Lenka Lippertová nám poradila, který den se máme vyhnout zásadním rozhodnutím a kdy budeme naopak vynikat ve všem, na co sáhneme.

Reklama

 

 

Úterý - tento den budeme dělat náhlá a rychlá rozhodnutí a to v pracovní i citové oblasti. Tato rozhodnutí ale nemusí být vždy správná. Mozek nebude příliš ve skvělé formě a jeho impulsivního jednání bychom mohli následně litovat.Středa - střed pracovní části týdne bude naopak mozkově velmi aktivní. Tento den bude ideální k prezentování nebo k prosazení vědomostí a zkušeností. Je tedy velmi vhodný pro obchodníky.

Čtvrtek - ponese se v duchu iniciativního a velmi plodného dne. A to jak na myšlenky, nápady, tak i na potomky. Bude nám to pálit i organizačně, takže ideální den připravit vánoční setkání.


Pátek - už od rána se nám nebude chtít nic dělat a tento den bude celkově velmi citlivý. Rozhodně se nehodí na rychlé nákupy a řešení problémů před Vánoci. Aktivnější bude žaludek, proto si raději udělejte příjemnou atmosféru s přáteli, dobrým pitím a jídlem.


Sobota - tento den bude velmi emocionálně výkyvový a ponese se v duchu kritiky. Budou v nás bouřit jak city, tak i emoce. Pokud se vydáte na nákupy se svojí drahou polovičkou, dávejte si pozor na setkání, která tento den mohou snadněji vyvolat žárlivé reakce. 


Neděle - Oproti ostatním dnům bude klidnější a pohodovější. Skvěle bude pracovat hlava, ale tělo nebude stíhat. Proto si dávejte velký pozor na úrazy, které by se mohly stát obzvlášť v kuchyni nebo při úklidu.


A jaký nás čeká rok 2014? 

Info

Vánoční čas zasahuje výrazně do rodinného rozpočtu. Ulevte mu na nutných výdajích.

na čem a kolik mohu ušetřit

 

ČTĚTE TAKÉ:

Topmodelka Karolina Kurková prozradila, jak slaví Vánoce

Dojemné video vás donutí k slzám: Koukněte, jak aerolinky plnily lidem vánoční přání

mis TN.cz
Reklama