Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.6. 2013 20:59
Potravinový inspektor

Láďa Hruška si posvítil na brněnský Kaufland. Našel tam shnilotinu a pořádný svinčík!

Zdroj: TV Nova

Potravinový inspektor Láďa Hruška vyrazil na základě tipu diváků prověřit Kaufland v Brně. Údajně tam měli v potravinách běhat hlodavci. Ty sice neobjevil, zato našel shnilé ovoce a v regálech také pořádný svinčík.

Shnilé jahody, broskve, banány nebo salát. Nabídka Kauflandu v brněnské Ponavě rozhodně nesvědčí o tom, že byl pro prodejce zákazník na prvním místě. Hlodavce, na které upozorňovali diváci, se sice potravinovému inspektorovi najít nepodařilo, ovšem zaujalo ho něco jiné.

 

“Tady to vypadá, jako kdyby tu vybouchla bomba,“ neudržel se Láďa Hruška v momentě, kdy začal nacházet mezi zbožím věci, které do sortimentu vůbec nepatří.

 

Například mezi psími granulemi tak objevil vypitou pivní lahev, mezi sponkami na vlasy nabízel Kaufland čokolády a ze zastrčených koutů regálů také vytáhl hned několik vypitých PET lahví. A podobně to bylo i s pečivem. Například u rohlíků se totiž zákazníci nemusí vůbec namáhat hledat speciální sekci. Válely se totiž téměř všude.

 

 

Se svými nálezy také potravinový inspektor konfrontoval vedoucího obchodu. Ten přislíbil, že všechny nedostatky napraví.

 

Pokud máte i vy pro Potravinového inspektora tip, neváhejte napsat na adresu potravinovyinspektor@nova.cz.
 

tn.cz / mrk