Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Publikováno 4. 7. 2013
prázdninový inspektor

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR zpátky v akci! Zaměří se na kempy

Zdroj: TV Nova

Se začátkem prázdnin opět začal "úřadovat" prázdninový inspektor TV Nova. Jeho první kroky dnes zamířily do kempu Broumar v Opočně na Rychnovsku.

Pokud dáte na první dojem, bude se Vám v kempu líbit. Recepční je sestrou místní servírky, celému areálu pak šéfuje jejich teta, což jen podtrhuje spíše rodinnou atmosféru kempu. Areálu v podhůří Orlických hor dominuje čistý padesátimetrový bazén, hned vedle je dětské brouzdaliště. Děti do tří let musejí hlídat rodiče, na všechny ostatní dohlíží plavčík.

 

Místní restaurace má nabídku jídla širokou a ceny lidové. Jídelní lístek je ale spíše kombinací fastfoodových jídel s českou kuchyní – na dietu tak zapomeňte. Můžete si tu dát třeba steak z krkovičky, uzené vepřové ramínko, párek v rohlíku, smažený sýr, kuřecí řízek, nakládaný hermelín nebo utopence.
 

I sportovci budou v kempu spokojeni. Beach volejbal, tenisové kurty, ping-pong – aktivit je tu celá řada. "Můžete si tady půjčit lodičky a šlapadla. Hodina je za 50 korun, půlhodina za 30," doplnila recepční Iva Bašková.
 

Ubytovat se tu můžete i v sudu, tedy v chatce ve tvaru sudu. Cena za nocleh v ní je 350 korun. "Máme tu asi sto míst, vejde se sem 40 karavanů a 50 stanů, za budovou s recepcí je šest chatek, které jsou čtyřlůžkové a kompletně vybavené," popsala šéfová kempu Milena Kábrtová.Ubytování je to skromné, ale čisté. Totéž lze napsat také o toaletách nebo společných sprchách. V nabídce jsou i služby. "Za stovku vám vypereme a prádlo pověsíme," potvrdila Anna Mončeková ze správy kempu.
 

Jediné, co v areálu prázdninový inspektor postrádal, byla společenská místnost nebo alespoň herna pro děti. První letošní kontrolovaný kemp si tak od inspektora TV Nova vysloužil stříbrnou medaili.

Jakub Bystrzycki tn.cz / gar