Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2013 09:16
První dcera České republiky

VIDEO! Zemanova dcera paroduje otce: Manželka chodí do práce, já si válím p*del!

Zdroj: YouTube.com

Na internetu se objevilo video, na kterém dcera budoucího prezidenta České republiky Miloše Zemana, Kateřina, paroduje svého otce. "Mám manželku. Manželce je 44 let a chodí do práce, na rozdíl ode mne, který celý den sedí doma a válím si p*del,“ říká na videozáznamu.

Miloš Zeman je jeden z politiků, kterého se snažila napodobit už řada lidí. Nyní spatřilo světlo světa video, na kterém se o to pokoušela i jeho dcera Kateřina, které bylo v době pořízení nahrávky patnáct let.

 

"Slečna Zemanová očividně umí dobře napodobit svého otce a vzhledem k věku, kdy bylo video pořízeno, nás to vůbec nepřekvapuje,“ řekla mluvčí Miloše Zemana Hana Burianová s tím, že budoucí prezident video prý ještě neviděl. Ukáže mu ho prý až v pátek. "Myslím že ho to pobaví,“ doplnila Burianová.

 

Na videu Kateřina popisuje záliby svého otce a vyjadřuje se i ke své mamince Ivaně "Mám manželku. Manželce je 44 let a chodí do práce, na rozdíl ode mne, který celý den sedí doma a válím si p*del,“ dělá si Kateřina z otce legraci.

 

 

Devatenáctiletá Kateřina Zemanová, která byla sexy ozdobou předvolební kampaně Miloše Zemana, toho má vzhledem k mládí na svém kontě už dost. Kateřina nejdříve studovala na výběrovém gymnáziu PORG. Tam se jí ale příliš nedařilo, vyhodili ji kvůli tomu, že nezvládala matematiku. Poté odjela na studijní pobyt do amerického Michiganu. Po návratu do Česka se vrhla na studia na česko-anglickém gymnáziu.

 


 

NA NEJLEPŠÍ PARODIE ZEMANA PŘI PÁDU SE PODÍVEJTE ZDE

 

Před volbami se stala jednou z hlavních hvězd kampaně svého otce. A ten nešetřil slovy chvály. "Bez Kačenky bych to nikdy nevyhrál," neváhal vyseknout poklonu dceři po svém zvolení Miloš Zeman.

 

 

Kateřina ho opravdu doprovázela během kampaně na každém kroku a lidé už začínali spekulovat nad tím, že by v případě Zemanova zvolení mohla nahradit svoji mámu Ivanu. A opravdu, Miloš Zeman na tiskové konferenci po svém zvolení naznačil, že povinnosti první dámy by mohla převzít jeho dcera.

 

Podívejte se na dceru Miloše Zemana Kateřinu:

110

GALERIE: Kateřina Zemanová

Zdroj: Mediafax

Kateřina Zemanová - 5

Kateřina Zemanová doprovázela svého otce i do televizní debaty na Nově

Hodnocení:

 

Mladá Zemanová chce jít ve šlépějích svého otce, ale místo politiky by ráda pracovala v diplomacii. Pokud zdědila po otci rétorické schopnosti a vyvaruje se nevybíravých komentářů, mohlo by se jí to podařit. Baví ji také sport a tanec a zajímá se samozřejmě o mezinárodní vztahy a jazyky. Bez těch by se žádná diplomatka neobešla.

 

kos TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

31.1. | 15:10 mim99
2
Měla se raději učit matiku opice. Víc mě ale děsí ten její sprostý, samolibý a ...
31.1. | 10:11 kalnormin1
-1
Kateřina si dokázala udělat dobrou legrácku z vlastního táty a to svědčí o její ...
4.2. | 06:17 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Cenzuro--jake to je mit banana v riti, potazmo byt vlezen v "Knizeci rit"?
31.1. | 19:21 optimas
1
Náhlasit nevhodný komentář
mirekcenzura: mužeš mi to přeložit? Ja Šlafenbergově řeči nerozumím
31.1. | 17:01 optimas
-1
Náhlasit nevhodný komentář
mirekcenzura: tohle se da už dneska lečit synečku. Velmi by ti to pomohlo
31.1. | 16:22 roko-lanek
0
Náhlasit nevhodný komentář
ing Miloš Zeman je nejinteligentnějši politik v ČR. ing Miloš Zeman neukazuje občanum ČR fakač, nema nemanželské ditě, netanči na hrobech statniku, nekope do aut novinařum a nefackuje je, neběha nahaty s vakuovou pumpou po Toskansku a proto ho lidi maji moc radi.Už aby ing Miloš Zeman usedl na ...
31.1. | 15:31 Václav Špičák
0
Náhlasit nevhodný komentář
Redakce.Fakt se bavím jak jste přízemní až trapní.Volební štáb KS dnes ukončila trapné okopávání nového prezidenta.K Vám to nějak jaksi nedošlo(jako obvykle) a tak pokračujete v bulvárním stylu.Zeman je velmi inteligentní.Umí legraci rozdávat,dělat si ze sebe,ale také přijímat.Docela pěkná fotka je ...
31.1. | 15:13 roko-lanek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nam je to jasne.To neni Kateřina Zemanova. Zločinecka pravice nedokaže uznat poražku.
31.1. | 15:10 mim99
2
Náhlasit nevhodný komentář
Měla se raději učit matiku opice. Víc mě ale děsí ten její sprostý, samolibý a sebestředný tatík., který je loutkou v rukou soudruha Šloufa a jiných soudruhů.
31.1. | 14:09 jan turek
0
Náhlasit nevhodný komentář
tak to vypadá,že postpubescentka má už taky blízko ke špuntu.
31.1. | 13:31 mova
0
Náhlasit nevhodný komentář
No a tyto debily teď budeme mít na Hradě!
31.1. | 10:11 kalnormin1
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Kateřina si dokázala udělat dobrou legrácku z vlastního táty a to svědčí o její inteligenci na vysoké úrovni. Mnohé profesionální herečky by nedokázaly ani desetinu.