Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Aktualizováno 31.1. 2013 09:16
První dcera České republiky

VIDEO! Zemanova dcera paroduje otce: Manželka chodí do práce, já si válím p*del!

Zdroj: YouTube.com

Na internetu se objevilo video, na kterém dcera budoucího prezidenta České republiky Miloše Zemana, Kateřina, paroduje svého otce. "Mám manželku. Manželce je 44 let a chodí do práce, na rozdíl ode mne, který celý den sedí doma a válím si p*del,“ říká na videozáznamu.

Miloš Zeman je jeden z politiků, kterého se snažila napodobit už řada lidí. Nyní spatřilo světlo světa video, na kterém se o to pokoušela i jeho dcera Kateřina, které bylo v době pořízení nahrávky patnáct let.

 

"Slečna Zemanová očividně umí dobře napodobit svého otce a vzhledem k věku, kdy bylo video pořízeno, nás to vůbec nepřekvapuje,“ řekla mluvčí Miloše Zemana Hana Burianová s tím, že budoucí prezident video prý ještě neviděl. Ukáže mu ho prý až v pátek. "Myslím že ho to pobaví,“ doplnila Burianová.

 

Na videu Kateřina popisuje záliby svého otce a vyjadřuje se i ke své mamince Ivaně "Mám manželku. Manželce je 44 let a chodí do práce, na rozdíl ode mne, který celý den sedí doma a válím si p*del,“ dělá si Kateřina z otce legraci.

 

 

Devatenáctiletá Kateřina Zemanová, která byla sexy ozdobou předvolební kampaně Miloše Zemana, toho má vzhledem k mládí na svém kontě už dost. Kateřina nejdříve studovala na výběrovém gymnáziu PORG. Tam se jí ale příliš nedařilo, vyhodili ji kvůli tomu, že nezvládala matematiku. Poté odjela na studijní pobyt do amerického Michiganu. Po návratu do Česka se vrhla na studia na česko-anglickém gymnáziu.

 


 

NA NEJLEPŠÍ PARODIE ZEMANA PŘI PÁDU SE PODÍVEJTE ZDE

 

Před volbami se stala jednou z hlavních hvězd kampaně svého otce. A ten nešetřil slovy chvály. "Bez Kačenky bych to nikdy nevyhrál," neváhal vyseknout poklonu dceři po svém zvolení Miloš Zeman.

 

 

Kateřina ho opravdu doprovázela během kampaně na každém kroku a lidé už začínali spekulovat nad tím, že by v případě Zemanova zvolení mohla nahradit svoji mámu Ivanu. A opravdu, Miloš Zeman na tiskové konferenci po svém zvolení naznačil, že povinnosti první dámy by mohla převzít jeho dcera.

 

Podívejte se na dceru Miloše Zemana Kateřinu:

110

GALERIE: Kateřina Zemanová

Zdroj: Mediafax

Kateřina Zemanová - 5

Kateřina Zemanová doprovázela svého otce i do televizní debaty na Nově

Hodnocení:

 

Mladá Zemanová chce jít ve šlépějích svého otce, ale místo politiky by ráda pracovala v diplomacii. Pokud zdědila po otci rétorické schopnosti a vyvaruje se nevybíravých komentářů, mohlo by se jí to podařit. Baví ji také sport a tanec a zajímá se samozřejmě o mezinárodní vztahy a jazyky. Bez těch by se žádná diplomatka neobešla.

 

kos TN.cz