Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2012 18:22

Dívka (10) vypadla z okna školy! Bojuje o život!

Zdroj: TV Nova

Dívka, vypadla z okna v desetimetrové výšce ve škole v Choustníkově Hradišti na Trutnovsku. S mnohočetnými vážnými zraněními ji do nemocnice transportoval vrtulník.

Vrtulník zraněnou dívku transportoval do nemocnice v ranních hodinách, řekl agentuře Mediafax mluvčí trutnovské policie Udo Ertner.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Babybox zachránil letos první děťátko! Jmenuje se Pavla
 

Neštěstí se stalo kolem sedmé hodiny. "Dívka vypadla z okna školského zařízení na Královédvorsku ve zhruba desetimetrové výšce, okolnosti případu jsou předmětem vyšetřování," uvedl mluvčí.
 

Vrtulník letecké záchranné služby ji transportoval na oddělení urgentního příjmu Fakultní nemocnice Hradec Králové.
 

"Dívka utrpěla poranění hlavy a bylo podezření na vnitřní zranění," upřesnila mluvčí krajské záchranné služby Anna Krempová.
 

Lékaři hradecké fakultní nemocnice nyní bojují o dívčin život. "Pacientka vzhledem k tomu, že utrpěla mnohočetná závažná poranění, je nyní v kritickém stavu," upřesnil mluvčí nemocnice Zdeněk Tušl.

 

Podle dostupných informací zřejmě nešlo o sebevraždu ani cizí zavinění. Údajně měla žákyně speciální základní školy rodinné problémy. Oknem prý chtěla utéci ze školy, nešťastnou náhodou však uklouzla a zřítila se na betonovou plochu pod okny budovy.

hel tn.cz / Mediafax