Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.10. 2010 19:12

Drama adrenalinových motorkářů. Zranil se při show!

Sanitka. Ilustrační foto
Zdroj: Mediafax
Zraněného kaskadera odvezla sanitka do nemocnice (ilustrační foto).

Diváci cirkusové přehlídky Cirkus Cirkus byly svědky úrazu jednoho z artistů. Při motocyklové show praskla jednomu z kaskadérů pneumatika a spadl. Následně popadali i ostatní.

Nedělní odpolední vystoupení světoznámých brazilských kaskadérů DioRios se změnilo v drama. Kaskadéři proti sobě současně jezdili na motorkách v ocelové kouli o průměru 5 metrů. Jednomu z nich praskla u motorky pneumatika a z motorky spadl. Po něm spadli i ostatní.

 

Podívejte se na reportáž ze Snídaně s Novou

 

 

Pád, který vypadal hrůzostrašně, se nakonec obešel bez výraznějších následků. "Do cirkusu na Rohanském nábřeží jsme byli zavoláni asi kolem čtvrté hodiny odpoledne," řekla mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová. "Kaskadér byl už v civilu. Se zhmožděnou kyčlí a hrudníkem jsme ho sanitkou převezli na ortopedické oddělení nemocnice Na Bulovce," doplnila mluvčí.

 

Ostatní aktéři show utrpěli podle slov generálního ředitele pořádající agentury Artura Kaisera drobná poranění, která nevyžadovala lékařské ošetření. Ředitel agentury předpokládá, že večerní vystoupení nebude narušeno. "Místo pěti kaskadérů však zřejmě vystoupí jen čtyři, pátému zranění zřejmě nedovolí vystupovat," informoval Kaiser.

 

PODÍVEJTE SE:
Vystoupení DioRios

muf s přispěním Ondřeje Špalka TN.cz
Reklama