Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Publikováno 27. 8. 2011

Křivoklát LÁKÁ PIVAŘE! Ochutnávky až DVACETI PIV

Křivoklát
Zdroj: oficiální zdroj
Křivoklát hostí veletrh pivovarnictví. Ilustrační foto

Středočeský hrad Křivoklát ovládne v září veletrh pivovarnictví.

Ochutnávku dvaceti druhů regionálních piv a bohatý doprovodný program připravili organizátoři 10. a 11. září v rámci Královského vzorkového veletrhu pivovarnictví pro návštěvníky hradu Křivoklát. Agentuře Mediafax to čtvrtek uvedla manažerka centrály CzechTourism Andrea Bobáňová.

 

Královský vzorkový veletrh pivovarnictví se na dolním nádvoří hradu Křivoklátu koná poprvé. Organizátoři si slibují, že by se z této akce mohla stát do budoucna tradice.

 

"Hlavním cílem akce je historický pohled na tradici výroby piva v Čechách, především v centrálním regionu, zvláště jeho významu pro rakovnický region," informovala Bobáňová.

 

Účastníci veletrhu se můžou těšit na bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie, který se odehraje v režii hudebních, divadelních a kejklířských vystoupení, ale i soutěží.

 

Druhý zářijový víkend se na hradě Křivoklát představí na dvacet regionálních menších pivovarů, kde budou prezentovat tradiční řemeslný způsob výroby piv.

 

Součástí akce bude podle slov Bobáňové i vyhodnocení nejlepších piv vyráběných tradičním způsobem a získání Královského glejtu.

 

Brány Křivoklátu se po oba dva dny otevřou v 9 hodin a zavřou se v 17 hodin.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mediafax