Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 8. 2011

NECHUTNÉ! Ředitelka našla MRTVOU kočku na klice! Kdo za tím je?

K mafiánským praktikám se kdosi uchyluje v Litoměřicích. Ředitelce místního gymnázia někdo pověsil na dveře domu mrtvou kočku.

Patrně za to může spor o vedení školy. Její studenti totiž už několik měsíců požadují, aby byla ředitelka odvolána, protože prý dělá chyby. Případem se zabývá policie.

Mrtvou kočku oběšenou na klice svého domu našla ředitelka gymnázia s dcerou. Obě tak zažily něco, co známe hlavně z mafiánských filmů.

Nejspíš jde o důsledek dlouhodobých sporů na gymnáziu. Od začátku roku tam doslova válčí žáci a řada učitelů proti ředitelce. Zašlo to tak daleko, že studenti požadovali odvolání ředitelky u zastupitelů kraje.

Měla prý chodit na vyučování opilá nebo měnit známky. Ředitelka ale taková tvrzení odmítá, zastupitelé proto poslali do školy tým, který měl situaci vyhodnotit.

Dosud ale žádné řešení neexistuje a mrtvou kočkou tak někdo mohl chtít vyjádřit, že se mu to nelíbí. Ředitelce se navíc někdo pokusil poničit auto. Místo jejího vozu ale poškodil stejný vůz její známé, který byl zaparkovaný před domem. Na mafiánské praktiky si teď posvítí policie.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

  

Martin Kočárek
Reklama