Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2011 22:55

Ztracená žena z Karlovarska SE NAŠLA! Viděla se v televizi a OZVALA SE

Pátrání - Ilustrační foto
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto.

Policisté z Karlovarska odvolali v pondělí večer pátrání po dvaapadesátileté Miladě Mokré z Karlových Varů - Doubí, která ve čtvrtek ráno odešla z Horní Blatné pěšky do svého bydliště, kam již nedorazila. O zrušení pátrání agenturu Mediafax informovala mluvčí policie Andrea Pomichalová.

Žena ve čtvrtek ráno odešla z Horní Blatné pěšky do svého bydliště, které je od místa vzdálené asi 30 kilometrů.  Jenže tam nedorazila! Rodina se proto obrátila na policii, která po ženě začala v neděli intenzivně pátrat, informovala v neděli večer mluvčí policie Andrea Pomichalová.

 
 

"Pohřešovaná žena se sama ozvala na základě pátracích relací uveřejněných v médiích, policie proto pátrání odvolala," uvedla bez bližších podrobností mluvčí policie Pomichalová.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

 

Mediafax

Diskuze

26.4. | 08:13 inocsulreb
0
Náhlasit nevhodný komentář
Duchy--co ti sibe??Copak ona po sobe vyhlasila patrani??Sla pesky domu tak at to zaplati ten co ji hledal,to je kogicke ,ne? A proc by i tohle nemohl zaplatit danovy poplatnik??Stejne zato muzou komunisti a David Rath! Mozna i Paroubek!!
25.4. | 13:13 Rudolf Kohler
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chodím pěšky 8 km a auto stojí v garáži. A 68 let jsem ještě nemarodil.
25.4. | 10:15 Miroslav Mikymaus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Podle mě JEN demonstruje naši deformní vládě,že nemá na autobus a raději se za velký peníz nechá hledat,pak odvést sanitkou do špitálu vyšetřit a opět sanitkou domů,pokud to nevezme přes cvokárnu.Co bude asi levnější?Dát ji na autobus,nebo celé to martýrium?