Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 5. 2011

Policie pátrá po muži, který odešel do lesa spáchat SEBEVRAŽDU!

Policisté ze Sokolovska pátrají od pondělka po třiačtyřicetiletém Jiřím Šmídovi z Habartova, který ráno odešel ze svého bydliště do lesa s úmyslem spáchat sebevraždu. Agenturu Mediafax o případu informoval mluvčí policie Pavel Valenta.

"Pohřešovaný Šmíd byl naposledy spatřen v 9.55 hodin v obci Oloví před Základní školou. Policisté pak zjistili, že muž měl odejít do lesů v okolí obce s tím, že spáchá sebevraždu," uvedl mluvčí Valenta. Po pohřešovaném muži pátralo v pondělí v lesích u Oloví pět desítek policistů, psovodi a dobrovolní hasiči. Do pátrací akce byl povolán vrtulník. Zatím se muže nepodařilo najít.
 

PSALI JSME:

Mladí milenci na útěku! Neviděli jste Anetu a Pavla (oba 16)?
 

Jiří Šmíd je 172 až 176 centimetrů vysoký, má střední postavu, zelené oči, krátké hnědočerné vlasy a špatnou výslovnost. V době odchodu měl oblečené obyčejné látkové kalhoty zelené barvy, hnědou látkovou mikinu na zip se zapínáním ke krku a na nohou kožené pantofle hnědé barvy.
 

"V případě zjištění jakýchkoliv poznatků ke hledané osobě žádá policie, aby se svědci přihlásili na nejbližším oddělení Policie České republiky nebo na telefonní lince 158," dodal Valenta.

tn.cz / Mediafax
Reklama