Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 7. 2011

POMOZTE! Ztratil se senior! Odešel z Motola na procházku a už se nevrátil!

Důchodce z pražského Motola se nevrátil v úterý z procházky, a proto rodina požádala policii o jeho vypátrání. Informace o pohřešovaném Vladimíru Weingärtnerovi agentuře Mediafax poskytla ve středu mluvčí pražské policie Eva Stulíková.

"Sedmaosmdesátiletého muže viděla naposledy jeho manželka v úterý navečer, když jí řekl, že se jde projít," uvedla Stulíková. Pohřešovaný senior se chodíval na procházky k nedaleké stavbě metra poblíž nemocnice v Motole.

"Nezvěstný muž v minulosti prodělal operaci nádoru na hlavě, po které na její pravé straně má prohlubeň, chybí mu část chrupu a pravé ucho," upozornila mluvčí. Jeho celkový zdravotní stav je v současné době dobrý, není závislý na žádných lécích a neléčí se na žádnou chorobu. "Přesto u něj nelze vyloučit případné zdravotní komplikace," podotkla policejní mluvčí.

POHŘEŠOVANÝ VLADIMÍR WEINGÄRTNER
Při odchodu z domova měl Weingärtner na sobě modré plátěné kalhoty s laclem a do modré plátěné bundy. "Na hlavě měl čepici s kšiltem," dodala Stulíková.

Pohřešovaný muž má střední, přibližně 170 centimetrů vysokou postavu a světlou pleť. "Má šedé vlasy a hnědé oči," zakončila policejní mluvčí.

Informace o hledaném muži je možné zatelefonovat na linku 158.

tn.cz / Mediafax