Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.3. 2013 23:34
superstar v přímém přenosu

První finálový večer SuperStar: Vypadla Natálie Kubištová!

SuperStar
Zdroj: TV Nova
Natálie Kubištová vypadla!

První finálový večer je za námi a pro Natálii Kubištovou byl i poslední. Diváci i porota se shodli na tom, že byla dnes nejhorší. Odnesla si alespoň cenu útěchy - sluchátka.

Přečtěte si, jak minutu po minutě probíhal dramatický večer plný skvělých zpěváckých výkonů.

Sledujeme ON-LINE

 

23:26 - "Upřímně jsem to čekala a přiznávám, že jsem si to i zasloužila, ale potkala jsem tu lidi, od kterých nechci jít pryč nikdy," loučí se Natálka s fanoušky i se soutěžícími a oni s ní.
 

23:23 - Nastává další přeskupování a koho se dotknou moderátoři rukou, tak končí. A dotkli se Natálie Kubištové! Vypadává! Tentokrát se shodla porota i s diváky.

Scalexova gilotina: Mezi hejkaly to nejvíc skřípalo Natálii

 

23:22 - Virginie a Adam dělají krok dopředu - oba postupují.
 

23:21 - Jako první postupuje Veronika, následuje ji Štefan, Sabina, Kristína, Martin a Daniel!

23:20 - VERDIKT
 

23:18 - Podel Ewy byl nejlepší Jaro Smjekal a nejhorší Natálie Kubištová. Habera by poslal hlas Veronice Stýblové a s Ewou se shodli na nejhorším. Soukup těch nejlepších vyjmenoval rovnou víc, ale nejhorší zase jen jedna - Natálie.
 

23:17 - KONČÍ HLASOVÁNÍ, JE ROZHODNUTO!
 

23:16 - Naposledy přichází kompletní finálová dvanáctka. Za chvíli už bude o jednoho míň.
 

23:11 - Exkluzivní host Gábina Gunčíková teď předvádí na pódiu zpěvákům, jak se to má dělat. Zpívá svou píseň Černý anděl a je, jak jinak, v černém outfitu.
 

23:07 - Díváme se, jak si to finalisté užívali v Egyptě. Pro Sabinku to byl první let, všichni se báli v autě se šíleným řidičem, který je provážel poušti. Sabina odcházela, když přišel fakýr, Ladislavě se stýskalo po dětech ve škole a Jarda se poprvé koupal v moři.
 

23:00 - Jde do tuhého, připomeňme si poslední rekapitulaci, protože začíná finální rozhodnutí!
 

22:48 - Na pódiu se to dnes hemží zvířaty. Sabina předváděla žábu a Veronika teď šimpanze.


SuperStar
Zdroj: TV Nova

 

22:39 - Přichází zlatý hřeb večera? Veronika Stýblová (STAR  zpívá I´m titanium a minimálně hlas má titanový. Potlesk nekončí a transparenty neklesají. A prota s diváky souhlasí. "Byl to jeden z nejlepších výkonů," říká Habera. "Já nevím co tu děláš, měla by si zpívat s Davidem Guettou místo Sii," vzkázal Soukup.
 

22:32 - "Kdybych byla trošku mladší..." začíná Ewa, ale pak si to rozmyslela a pochválila ho za zpěv. "Bylo to lepší než minule, ale totálně bez nasazení," kritizuje Habera. Říká ale, že každá SuperStar má nějakého fešáka, který toho sice moc nezazpívá, ale drží se zuby nehty.
 

22:28 - Daniel Šmidák (STAR 12) doufá, že sbalí fanynky na svůj pohled a kdyby to nevyšlo tak alespoň na píseň Hero od Enrique Iglesiase. Zpívá španělsky a divačky zdálky piští.
 

22:13 - "Ty máš úplně načasovaný ten pohled svůdníka," chválí ho Soukup a Ewa ho zbožňuje "v těch nízkých polohách, hrál si si s tím, já doufám, že si se mnou taky takhle někdy pohraješ," sází Ewa.


Pčelár
Zdroj: TV Nova

 

22:10 - Přichází Elvis Presley (STAR 8) alias Štefan Pčelár s hitem Little Less Conversation. Na pódiu si to užívá, mění hlasy a stíhá do toho ještě poskakovat. A užívá si to i Ewa Farná, která se celou dobu usmívá.
 

22:07 - Rada nad zlato: "Kup si vibrátor a přilož si ho na krk," radí Kristíně Soukup, jak zlepšit hlasivky. Prý je to metoda významného učitele zpěvu...


Kristýna Debnárová
Zdroj: TV Nova

 

22:02 - Kristína Debnárová (STAR 3) si vzala nádhernou fialovou večení róbu. Její zpěv byl ale ještě krásnější. "Nemůžu uvěřít, že je ti 17 let, vypadáš, jako bys už měsíc kojila," říká jí Ewa a divák jí háže plyšáka pro miminko.
 

21:57 - "Máš oproti ostatním jednu výhodu, okamžitě tě poznáme po hlase," chválí ho Habera. "Nadchnul si mě výběrem písně," dodává Soukup. "Když budeš podáváat takové výkony, tak se dlouho domů nepodíváš," oznamuje rodině špatnou zprávu Ewa.


SuperStar
Zdroj: TV Nova

 

21:53 - Jaroslav Smejkal (STAR 9) chce rozpálit diváky s písní Lit My Fire od The Doors. Kolem něj šlehají plameny a v publiku to vře.
 

21:50 - Ze zákulisí: Veronika Stýblová říká, že zdravotní problémy už nemá. Na podium se jí prý půjde líp než minulý týden. A taky říká, že už bude menší nervozita.
 

SuperStar
Zdroj: TV Nova

 

21:38 - Martin Šafařík (STAR 11) zpívá hit od Iris Goo Goo Dolls. "Ty zachraptíš tam kde máš, zvedneš nožku, tam kde máš, přeskočí ti hlas, tam kde má," chválí ho Soukup a Ewa dodává, že měla celou dobu zavřené oči a byl to med pro uši.
 

21:37 - Sabina předvádí žabičku. Kalhoty jí nepraskly, jak se obávala.
 

21:36 - Ze zákulisí: Šafařík vtipkuje, že neumí text. Prý si něco kdyžtak domyslí. "Nějaký mezery tam mám. Učil jsem se až včera," přiznal. Štefanovi se nejvíc líbil Karol. Spojuje je prý to, že jsou oba rockeři.

21:32 - "Bylo to zatím nejlepší vytoupení," říká Habera a přilétavá plyšový tygr. Sabina váhá, jestli je pro ní nebo pro Haberu a vrhá se pro něj. "Byla jsem rychlejší," vysvětluje. Soukup dodává, že to byl křik přeživšího a Sabina dodává, že se nějak zapomněla.


SuperStar
Zdroj: TV Nova

 

21:29 - Sabina Křováková (STAR 15) předvádí rockovou show s písní Survivor v cover verzi Marty Jandové. Zvedají se transparenty "Rock Sabina Princes" a potlesk neutichá.
 

21:16 - Virgínie si vyzvedává obrovského medvídka i pochvalu od poroty. "Bylo to hrozně dobré, zpívala jsi to jako malá holka, která si plní sen," říká Ewa. Habera je ale dneska špatně naladěný a kritizuje intonační nedostatky. "Nastavila jsi si laťku, kterou nemůžeš přeskočit," dodává Soukup.

 

SuperStar
Zdroj: TV Nova

 

21:14 - Virgínia Buberníková (STAR 2) zůstává věrná svému stylu a zpívá newyorskou hymnu Empire State of Mind od Alicie Keys jako rodilá Newyorčanka.
 

21:12 - Jan Zamec, který ze soutěže již vypadl, uvedl, že chce zůstat u muziky. "Už jsem smířený s tím, že jsem venku," prozradil v zákulisí.
 

21:09 - "Pěkně si nás přechytračil," reaguje Soukup na to, že větší prostor měla kytara než jeho zpěv. "Jsi rocker srdcem, ale ne zpěvem, můžeš zpívat akorát tak Nedvěda," kritizuje ho Habera.

 

Karol Komenda
Zdroj: TV Nova

 

21:07 - Karol Komenda (STAR 4) písní Are You Gonna Go My Way od Lenny Kravitze všem oznámil, že on svou cestou hodlá jít a na pódium si vzal kytaru.
 

21:06 - Soukup zvedl mobil a pozdravil Pražský výběr do Bratislavy. Publikum chvíli koukalo, co to má znamenat.
 

21:05 - Podle informací ze zákulisí chodí finalisté před vystoupením na cigaretu, aby se uklidnili.
 

21:02 - "Vůbec ti to nesedilo," říká Habera a divák ji utěšuje vhozeným medvídkem. "Udělala si ze sebe sexy uklízečku," sází další ránu Soukup. Fanoušky nemá mezi porotou, ale mezi diváky.


 

SuperStar - 1
Zdroj: TV Nova

 

20:58 - Natálie Kubištová (STAR 5) vsadila na džínové sáčko, koženou skuni, červený šátek ve vlasech a píseň od Pink Raise Your Glass. "Náťa" má v publiku spoustu transparentů.
 

20:48 - V zákulisí je i legrace. Když se Karol na mžik vzdálil od Natálky, tak ta ho hned okřikla: "Kam jdeš, Komendo?"
 

20:47 - "Ty si předvedl naprosto správný výkon a bylo to velmi dobré. Ale jsi takový jako by si byl doma u televize a jedl si chipsy,“ vyčetla mu Ewa, že se na ní nedívá. Habera dodává, že je moc stydlivý. A Soukup glosuje, že už chce být u Večerníčku.
 

Adam Kukačka
Zdroj: TN.cz


20:42
- Terezku na pódiu vystřídal Adam Kukačka (STAR 6). Vybral si píseň Against all odds od Phila Collinse. Přestože jsou se zpěvákem úplně jiná věková kategorie, interpretací působí stejně vyzrále. Potlesk neutichá.

 

20:40 - "Ještě kdyby si k tomu hrála na cimbál,“ dodává Soukup. Jinak se mu to moc líbilo a líbí se i Ewě. "Vypadáš jako 100 milion dolarů,“ říká.
 

20:35 - Jako první přichází Tereza Mandzáková (STAR 16) a zpívá píseň od Kelly Clarkson Moment Like This. Publikum oslňuje nejen zpěvem, ale i svým bílým outfitem.
 

20:30 - Hvězdný večer začíná společnou hymnou. Píseň Při tobě stát složil také hudebník z kapely porotkyně Ewy Farne Lukáš Pavlík.
 

Hymna SuperStar
Zdroj: TV Nova

 


20:28
- Na pódium nastoupili finalisté. V publiku se zvedají obří transparenty!
 

20:25 - SuperStar právě začala! Ewě to v černé rockerském outfitu moc sluší.
 

20:15 - Adam Kukačka v zákulisí vysvětluje, že dnes bude zpívat pomalou píseň. "Jak je to pomalé, snadno se pozná chyba," říká Adam.
 

20:00 - Na své kolegy se přišli podívat i vypadnuvší Jan Zamec či Mário Bendík.
 

19:55 - Adam Kukačka v zákulisí přiznal, že má z dnešního vystoupení velký respekt. "Čekám, že mi porota pak řekne, co si vážně myslí," uvedl pro TN.cz Adam.
 

19:50 - Sabina Křováková má v zákulisí tmavě podbarvené oči a všichni se shodují, že vypadá jako žena vamp!
 

Do finále se probojovalo 12 nejlepších zpěváků. Každý teď zazpívá jednu píseň, ale přijde i jedna společná – hymna.
 

V pražském nahrávacím studiu se tajně sešli všichni soutěžící, aby natočili společnou píseň. Song se jmenuje Při tobě stát a jeho autory jsou Tomáš Zubák a také hudebník z kapely porotkyně Ewy Farne Lukáš Pavlík.
 

121

Večer finalistů SuperStar

Zdroj: TV Nova

Příprava finalistů SuperStar - 5

Natáčky nejsou jen dámskou záležitostí...

Hodnocení:

 

 STARŠÍ DÍLY SUPERSTAR NAJDETE ZDE!
 

JAK TO VYPADALO V EGYPTĚ? PODÍVEJTE SE! 
 

SUPERSTAR NA FACEBOOKU - VSTUP ZDE!
 

VELKÝ SPECIÁL O SUPERSTAR NAJDETE ZDE!
 

 

tn.cz / anš
Reklama