Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.5. 2013 14:01
Konec v SuperStar

ROZHOVOR: Šafařík prozradil, kdo vyhraje SuperStar! To se budete divit

Martin Šafařík po vyřazení ze SuperStar
Zdroj: TV Nova

Pro Martina Šafaříka je SuperStar minulostí, v neděli ze soutěže vypadl. V rozhovoru pro TN.cz se Šafa rozpovídal o vztahu s Terezkou Mandzákovou i proč se Ewa Farna po jeho vypadnutí topila v slzách!

Jeden z favoritů SuperStar, Martin Šafařík, vypadl. Šafovi úplně nesedly hity od Elvise Presleyho "Love Me Tender" a Jasona Derulo "In My Head". A právě druhé Martinovo vystoupení se ani příliš nelíbilo porotkyni Ewě Farne. "Tahle písnička ti sedla nejméně, byl to nejslabší výkon v SuperStar," komentovala. Naopak Habera tvrdil opak, řekl, že vystoupení patřilo k těm lepším. "Konečně se na tom pódiu začal někdo hýbat. Nejlepší vystoupení," prohlásil.

 

 

Tak jako tak, SuperStar po Šafu skončila v devátém finále. "Poté, co se řeklo, že nepostupuju, paradoxně mi spadl kámen ze srdce," usmíval se Martin v rozhovoru pro TN.cz. "Poslední týdny to bylo obrovské nervové vypětí a já už si několikrát říkal, už to nedávám, už chci domů, za rodinou, ať už to konečně skončí," dodal Šafa.
 

Podívejte se na Love Me Tender v podání Martina Šafaříka:
 

 
 

...a druhý Šafův song In My Head:
 


 

Nejvíce smutná z Martinova vypadnutí byla Ewa Farna, ta se neubránila slzám. Tekly doslova potoky slz. Poté ho silně objala a zmizela v zákulisí. "Právě Ewa Farna mi dala nejvíc, trávila s námi nejvíce času. Navíc je v našem věku. Vždy se snažila nám dát co nejvíce rad," prohlásil Martin.

 


"Poslední večer jsem hodně mluvil o skládání i s Ondřejem Soukupem. Spoustu věcí jsem probral také s Pavolem Haberou. Zkrátka to jsou odborníci, kteří jsou na pravém místě," doplnil.
 

Podívejte se, jak při Šafově vyloučení plakala Ewa Farna:
 


 

V průběhu soutěže přeskočila mezi Martinem Šafaříkem a další finalistkou Terezou Mandzákovou, při pobytu ve vile se hodně nahlas mluvilo o jejich románku. "S Terezkou jsme spolu navázali krásný vztah, byl to vůbec můj nejbližší člověk ve vile," uvedl Šafa.
 

Poté, co Tereza ze soutěže vypadla, objevily se spekulace, že oba vše předstírali, aby získali hlasy od diváku. "Rozhodně to není žádná fraška. Určitě to není založené jen na mediálním zájmu, ale city mezi námi opravdu jsou. Poznal jsem v ní člověka, který mi je obrovsky blízko," řekl otevřeně Martin.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Top 10 SuperStar: Impossible Itcho, drogy, předávkování a problematická energie

Z generálky SuperStar: Šeps řádil za klávesami s jointem za uchem, pak ho venku vyhulil

Velké plány Martina Šafaříka! Společné bydlení s Terezkou a nejen rocková kariéra

 

A jaké mají nyní společné plány? "Budu rád, když spolu budeme trávit co nejvíce času. Bude to ale hodně náročné vzhledem k práci, které bude strašně moc. Přesto si myslím, že náš vztah může fungovat," přiblížil.


S Terezkou se Martin opět viděl při nedělním finále. "Byl společný song, takže samozřejmě přijela. Viděli jsme se, ale byla opravdu unavená, protože sem přijela až z Humenného, takže jí cesta sem do Prahy trvala asi dvanáct hodin. Jela proto raději přímo na hotel a já jsem se loučil s ostatními soutěžícími," vysvětlil Šafa. "Uvidíme, jak vše bude. Budu rád, když spolu budeme a navíc spolu pojedeme na nějaké společné koncerty. Takový je plán a moc si oba přejeme, aby to vyšlo."
 

Martin "Šafa" Šafařík byl i hostem pondělní Snídaně s Novou, podívejte se na jeho rozhovor s moderátory:
 


 

Martin Šafařík skončil v devátém finále, v SuperStar tak zbyli už jen tři nejlepší. Jak si užíval svůj poslední večer? "Poslední večer jsem si užil. A to, že jsem vypadl, neberu jako neúspěch. Ta čtyřka byla vyrovnaná, že favorit tam byl každý. Je pro mě velký úspěch, že jsem se dostal tak daleko. Do posledního večera jsem dal všechno, jsem spokojený. Myslím si, že jsem odešel se ctí," prohlásil.
 

A kdo podle zatím posledního vyřazeného celou soutěž vyhraje? "Přeji to Sabče, protože z těch lidí, kteří zbyli, mi je nejblíže. Ale vyhraje to pan Kukačka," směje se Šafařík.
 


Šafa stejně jako další soutěžící tvrdí, že mu SuperStar pomůže v další hudební kariéře a byla to pro něj obrovská zkušenost. "Myslím si, že díky soutěži jsem se dokázal posunout dál. Otevřel jsem si bránu k tomu, co chci dělat, a to je muzika. Jsem rád, že taková soutěž je. Díky tomu jsem poznal svět šoubyznysu. Poznal jsem tu spoustu dobrých přátel, jednak to jsou soutěžící, pak lidé z produkce, ale i porotci - Ewa Farna, Ondřej Soukup a Paľo Habera. S nimi jsem probral spousty věcí," uzavřel Martin.

 

Sledujte na VOYO, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách nebo si poslechněte jejich zpovědi v pátečních Denících soutěžících.

tn.cz / hmr